Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Motort tudtok ajánlani...

Milyen Motort tudtok ajánlani A2 jogsihoz? (35KW)

Figyelt kérdés

Lehetőleg azért árba is reális legyen,kis testű motorok nem játszanak, eddig ezeket találtam:

Suzuki gs 500

suzuki DRZ 400 és 450

Kawasaki ninja 300

Yamaha MT-07 (fojtott)

KTM RC 390



2016. aug. 27. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Yamaha Dragstar 650
2016. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Technokol Rapid ***** válasza:
0%

Suzuki gs 500-at nem vennék mert 2 hengeres és léghűtéses

A DR-Z-vel nincsen gond csak szerintem a Supermotó gyerekeknek való.

A kawasakit a Yamahát és a KTM-et megveheted csak mind három nagyon drága. Ja és azt még megjegyezném, hogy az 5 közül a KTM-hez van a legtöbb alkatrész, hogyha valami elromlana esetleg.

Én nemsokára teszem az A2-őt és már megvan a motor.

Suzuki Gsf 250 Bandit. Olcsó, 4 hengeres, víz hűtéses. Csak öreg. Viszont sikerült kifognom egy remek, patika állípotút. Ezzel szerencsém volt.

Egyébként 400-ast vettem volna szívem szerint de a 400-asokból csak kevés fér bele a 35-Kw-ba. És ami belefér az is szét van hajtva. Valamiért a 250-esek jobb állapotban vannak. Szóval nekem ez a motorom. Tudom ajánlani és Ebay-en van hozzá egy rakat alkatrész.

2016. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot

Úgy néz ki hogy egy külföldről behozott fojtott MT7 lesz.

Széles utat!

2016. aug. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!