Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen téligumit használ,...

Ki milyen téligumit használ, tudod e ajánlani? Télre kellene valami jó.

Figyelt kérdés

Tehát mostantól télen is mennem kell napi 50 kmt. És valami jó téligumi kellene. Ezek a besorolások hogy vannak? Ez az a c f meg ilyesmik? Az ABC Ben minél hátrébb van a betp annál gyengébb a gumi tudása igaz?

Pontos típus szerint kellene valami jó. 195/60r15


2016. aug. 25. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasgass gumiteszteket, ha érdekel a dolog. Általában igaz, hogy a prémium márkák jó gumikat csinálnak. Mindig a legújabb fejlesztésűt érdemes venni. Michelin, Continental, Pirelli, ezekkel nem lősz mellé. Ha érzékenyebb vagy az árra, akkor jó lehet egy Kléber, Semperit, Vredestein gumi is. Téliből jó a Hankook (Icebear) és a Nokian is. Neten keress rá az árakra, mert nagy a szórás. A betűk helyett olvass teszteket. Nemsokára megjelennek majd az aktuális tesztek a szaklapokban, honlapokon.
2016. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A besorolások nem érnek semmit, mert ritkán ellenőrzik, hogy igazat mond-e a gyártó. Hogy milyen az pénztárca kérdése. Nekem Fulda volt eddig és nagyon bevált, pedig nem egy drága gumi. Az uniroyal amit még nagyon magasztalok, mert az tényleg a legextrémebb téli utakon is elmegy, viszont a fogyasztás picit több.
2016. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teszkóban vettem,nóném márka 9000/db.

Abszolút bevált,és hegyen lakom XD

2016. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csakis Continental vagy Michelin.
2016. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Hankookot hasznáklok hasonló méretben(195/65 r15), 2 telet mentem vele(1650 kg az autó), és nagyon elégedett vagyok. Télen is nagyon jó, meg Ősszel/tavasszal is). Nem nagyon kopik.

Winter i'cept evo talán a pontos neve..

2016. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ösvagyok.


Tavasszal viszont 4 évszakosat fogok erre is venni(a másik kocsinkon is olyan van, meg az előzőn is használtam évekig). Az pedig a Michelin Cross Climate lesz.

2016. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Michelin Alpin Latitude-t használok 4. éve, nagyon ott van a szeren, de állítólag jó most a Conti TS850-e is nagyon.

Amitől óvakodj: az ilyen-olyan tescós, stb 7-8000 Ft-os gumik.

2016. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!