Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váltsak motorra vagy maradjak...

Váltsak motorra vagy maradjak az autónál?

Figyelt kérdés

Meguntam a városba való autózgatást, mindig parkolóhelyet keresni, ott fizetni-fizetni-fizetni a semmire. Ugyanakkor félek vagyis félnék motorozni még soha nem motoroztam. Simson-ra gondoltam így kapásból, mert egyszerű kis cucc.


Oly gond van a mocival kapcsolatba, vagyis a kiszemelt motorral kapcsolatba, nincs index, és nem tudnál legyezni a kezemmel minden irányváltásnál. Lehet utólag rászerelni indexet?


Na meg a másik gond, 130 kiló vagyok :D kibírna ??


2016. aug. 25. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél robogót. Városba az amúgy is 100x praktikusabb, mint bármilyen motor és vezetni is könnyebb.


130 kilóval szenvedés amúgy bármilyen 50 ccm-es gép.

2016. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Simson nálam a befutó, de tényleg úgy néznék ki rajt mint egy paca :D
2016. aug. 25. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Talán nem kéne minden pénzedet kajára költeni így maradna pénz parkolásra is...
2016. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Autót motorra nem váltunk soha, motor csak autó mellé jöhet. Meg aztán Simson?? Városban feltartanád a forgalmat vele, városba egy jó erős 50-es robogó kell, amin jól meghúzod a gázt, és gyorsul keményen. De a 130 kiló sok lesz a robogónak is, legalábbis nagyon lomha lesz.
2016. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Talán nem kéne minden pénzedet kajára költeni így maradna pénz parkolásra is.. " :D ez nagyon tetszik, aki írta szerintem komolyan gondolta , de én alapjába véve vicces embernek GONDOLOM magam, szóval amit lehet, levettem :D feldobtad az estém ;) köszi.

Na de azért belekötök, nem úgy van az, nem úszod meg.

Ha veszek sajtbureszt, megeszem azzal energiát viszek be otromba szervezetembe, tehát jó ( ne foglalkozzunk azzal, hogy egészségtelen a tartalma ). Ha pedig fizetem a parkolást azzal meg nem megyek semmire, még a járgányt se őrzik semmi ellenszolgáltatás.



Nem, a kocsi marad, így is 4 van.. no para. Lemondok szerintem a motorozásról, nem akarom, hogy baleset érjen, pedig a zsírom felfogná az ütést, de ha valakire ráesek? Vagy megrongálom a esés következtében az aszfaltot? Nem jönnék ki jól :D :D

2016. aug. 25. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Van Simsonom is és robogóm (50) is. 95 kilómmal Bp-en kevés a Simson (míg Szegeden éltem elég volt). A Scarabeóm sokkal jobban megy, de azzal is csak 65 a max utazó.

Nagyobb testalkatodhoz minimum a 125 ccm-es kategória passzolna. Ha sokat akarsz szerelni, végy egy ETZ-t, ha nem, akkor meg egy jó állaputú 125-ös robogót!

2016. aug. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!