Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kitudtok nekem olyan szöveget...

Kitudtok nekem olyan szöveget találni ami frappáns és jol hangzik? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagy seat alhambránk van. megyünk az uton akárhol( autopálya, város stb...) mindig leakarnak szoritani az utrol, v nekünk akarnak jönni. sztem nem tul kicsi autonk van szal nem tom h mért ne vesznek észre:s a feliratot rikitó zöld matricával szeretnem felragasztani, csak nem tudom h mit kéne oda irni( nem vagyok kicsi h h nem láttok v vmi hasonlo...) ELöre is köszike:)
2010. ápr. 19. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nah idefigyelj ebből amit leirtál arra lehet következtetni hogy rettenetesen gyenge jellem vagy mert hagyod magad leszoritani vagyis hagyod magad mások akaratának érvényesülni a helyett hogy ne foglakozznál velük! csak azt lehet leszorizani aki hagya magát gondolod a nagy márkás kocsi akik leszoritanak össze akarják karcolni a kocsikukat? NEM ! csak azért tünik annak hogy leszoritanak mert hagyod magad mert gyenge vagy nincs önbizalmad és ijen hülyeséggel akarsz észrevehető enni a forgalomban hogy irsz valami farppáns szöveget a kocsidra.. gondolod elolvassák az emberek akik mennek mintt az őrölt? NEM ! NE HAGYDD MAGAD! és legyen önbizalmad
2010. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
még hozzáteszem azt is hogy te is azt hiszed hogy leszoritanak holott csak elmennek meletted.. LEGYEN ÖNBIZALMAD ÉS NE FOGÉLAKOZZ A TÖBBIVEL!
2010. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy "robbanásveszély" táblát.
2010. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagyh ogy szőke nő az autóban :)) tuti nem jönnek aközelebe:D
2010. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnek teljesen igaza van. Nyomd azt a pedált ott jobbszélen :)
2010. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lodarazs ***** válasza:
ma 18:04 Ez jó :)
2010. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

kedves elsö!

1 nem én vezetek(18/L) hanem apum. és nem egy félös nyuszi muszi alak, csak pl amikor mi kanyarodnén ki pl a lidl elöl egy barom állat a mi sávunkba kanyarodik ki, az autopályán,meg amikor megelöztek akk még a kocsi közepével sincs elöttünk már jön be elénk! valszeg nem apám a béna sofőr, hanem bunkok az emberek v padig k.rva vakok! kivétel a tiszteletnek! de nem már a f.om h ki van h a sok béna autos miatt kell szenvednek/nünk, és egy f. miatt lett ösze törve az auto, pedig elég "nagyok vagyunk".

de köszi a robbánásveszély az joo:)

a szöke nös nem mert anyum festett szöke:(...

2010. ápr. 20. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán van jogsid? Jól átlátod a helyzeted?

Egyébként a letolás nem az autó méretétől függ..

Engem BMW-vel, meg Simson motorral se tolnak le..

Mer tén tudok vezetni..


Nem lehet hogy feltartjátok a forgalmat vagy vmi?:D

2010. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igen van jogsim, és nem tartjuk fel a sort,és jol látom a helyzetet.
2010. ápr. 22. 15:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Írd rá ezt!Neutron Bevetési Alosztály Paks...
2010. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!