Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri dízeles Mazdát venni?

Megéri dízeles Mazdát venni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett nekem az a fajta autó és amint megvan a pénz, vennék is.

De viszont azt hallottam hogy a dízel nem jött be a Mazdánál, pedig az olcsóbb lenne mint a benzines!

Tenyleg igaz ez?

Válaszokat köszi :)



2016. aug. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj mán, de a Mazda 6-osban lévő dízel motor a világ legjobbja jelenleg. Hatalmas nyomatéka van és jól tud pörögni. Azzal a japánok annyira odavertek, hogy a világ most is visszhangzik tőle és a németek görcsölnek, hogy legalább meg tudják azt közelíteni. Plusz megbízható is, hiszen Mazda. Tehát simán. Ha nekem autóm lesz, akkor én is Mazdát veszek majd, csak mondjuk én benzines mx-5-öt.


Lényeg a lényeg: az egy tökéletes autó egy tökéletes motorral. Úgyhogy nyugodtan vedd csak meg és jó szórakozást hozzá, mert biztos vagyok benne, hogy olyan élményt ad, mint más nem nagyon. :)

2016. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg jó, de nem azért megbízható mert Mazda, hanem a tapasztalatok alapján az :)

Nagyon jó a dízel, csak ez nem annyira köztudott, ezért veszegetik Magyarországon helyette a német dízelgépeket. Sokkal jobban megérné használtan külföldről is Mazdát hozni, mint német gyártmányú autót.

Ezen kívül sokan hiszik hogy nagyon rozsdásodik. Igen, a 20 éves Mazdák rozsdásodnak de melyik másik autó nem rozsdásodik valahol ennyi idősen? Az újabbak (ami nem 20 éves) meg már nem rozsdásodnak jobban, mint egy német márka.

Csak arra kell odafigyelni, hogy ne legyen elhanyagolva.

2016. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs dízeles autó. Dízel autó van, vagy gázolajos.
2016. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 2.2-es hatos mazdám van, 129 lovas, de 340-es nyomatéka van, szóval halad rendesen :-) "kevés" lóerő, sok köbcenti, 500.000 km vele a célom, most 220 ezernél vagyok. :-) én inkább erre esküszöm, mint a 140 lovas 1.4-es német TSI-kre! :D
2016. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!