Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 400 ezer forintért Opel astra...

400 ezer forintért Opel astra vagy 323 mazdát nézegesek inkább?

Figyelt kérdés
suzukit nem szeretnék mert édesapám nem szereti és belém nevelte . sajnos nem tudok mit tenni elleni szóval ezel a kettővel szemezgettem . vagy esetleg mitsubishi lancern ? fenntarthatóságilag melyik milyen ?

#autó #Opel #mazda.astra
2016. aug. 11. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Feltételezem, nem ennyi az összes pénz, hanem van még a "kötelező" cserékre is...? Vezérlés, olaj, szűrők, stb.

Amúgy én az Astrát ajánlom. A világból kivisz.

2016. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy hogy jó állapotú Opel Astrát veszel egy szar 323 Mazda helyett vagy egy jó állapotú 323 Mazdát veszel egy szar Opel Astra helyett


Sajnos használt autók esetén zsákbamacska alapján történik a vásárlás.Nagyon sokat számít hogy az előző tulaj mennyire tartotta karban a kocsit stb


Nekem Opel Astra F 1.6 16 szelepes kocsim van.Egy osztrák nőé volt és ő rendszeresen vitte szervízbe Ausztriában ahol ugyebár normális szakemberek vannak,nem úgy mint itt.Az a lényeg hogy én nagyon jól jártam ezzel a kocsival mert a motorja nagyon jó állapotban van és gyors mint a villám.Őszintén szólva nem néztem volna ki egy majdnem 20 éves kocsiból hogy ennyire jól megy,igaz hogy automata sebességváltós és lehet hogy chiptuningos motorja van,nem tudom de tényleg elképesztően gyorsul úgy hogy nem is szoktam használni a sport fokozatot.De most hiába veszel egy ugyanilyen kocsit ha nagyon szar állapotban van.Például ha egy ilyen kocsin kipufogót cserélnek és a kipufogó szar minőségű akkor már az ronthat a teljesítményen,tehát nem mindegy hogy eredeti alkatrészek vannak benne vagy valami utángyártott szarok


Egyébként közepes fogyasztású,de az olajat eszi rendesen viszont a sebességével meghálálja a dolgot úgyhogy ezt nem bánom.Előzésben nagyon jó, az enyémben van egy kick-down kapcsoló a gázpedál alatt ami vészhelyzet esetén kihúzhat a bajból.Nem ismerem a 323 Mazdát de egy Opel Astra F 1.6-ost bátran ajánlanék mindenkinek HA normális állapotban van. 400.000 FT-ot simán megér de én akár több milliót is fizetnék egy ilyen kocsiért

2016. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!