Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnék felrakni jawa...

Hogyan tudnék felrakni jawa mustangra univerzális indexet?

Figyelt kérdés

Akkumlátorosra nem szeretném átalakítani.

Arra gondoltam ,hogy a lámpáról szedek le áramot mivel ez egy ledes index lehetséges lenne ez a megoldás?

És tudnátok ajánlani olyan ledes indexet ami univerzális és relével együtt van?



2016. aug. 11. 00:32
 1/4 Johnny Bravo ***** válasza:

Ne akard már szegény musztafát megerőszakolni ilyen ledes akarmivel!

Főleg miután nem is lehet!Az a nyamvadt kis világítótekercs meg mágnes ami van benne,még szinte arra is keves hogy normális világítás legyen a motoron!Ez nem fog tudni neked még egy ilyen ledes akarmit is működtetni!

2016. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

30W-ot ad le a világító rendszer ugyebár.

Én az első égőket ledesre cserélem úgy is (fesz szabbal).

kb-3 W lesz a fogyasztása az első világításnak ezért is gondoltam erre ,hogy onnan veszek le.

Elbírja ez.

2016. aug. 11. 11:36
 3/4 Johnny Bravo ***** válasza:

30w-ot?!Ezt te kimérted vagy mi?mert nekem is volt ilyen motorom,de hatul valami egynehány wattos izzóval alöl meg ha jol emlekszem 15watossal is alig lattam valamit!

Mondjuk ha ez a ledezés minden álmod meg vágyad tőlem csináld!De szerintem ebből hosszútavon működő képes dolog nem lesz,illetve nem értem miert kell szegeny tisztessegben megöregedett szoci motorbol karacsonyfat csinalni!

Ha ennyire költeni akarsz rá,akkor ebbol a penzbol inkabb csinaltass ra egy szep festest vagy vegyél rá 2 új gumit!De te tudod....

2016. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Festés és gumi megvan :)

Azért tervezem ezt mert nem nagyon szeretek legyezgetni irányváltás közepette..

Igen 30W-ot képes leadni! minden 75 utáni gyártmány!

2016. aug. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!