Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

Fiat coupe 16v.

Köszönöm.


2010. ápr. 19. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

a "16 v"-ről úgy általában:

Tény és való hogy jobban megy mint a 8 szelepes társaik, de többet is eszik.

Alacsony fordulaton nagyon gyenge, és nyomatéktalan, pörgetni kell hogy előbújjanak a lóerők.

És mivel pörgeted több benzint fogyaszt.

Nem tudom hány ccm-esre gondolsz, de egyik ismerősömnek van egy 1.6 os 16 szelepes astrája, és 10 l alatt sosem jön ki 100 km-rt!!!!!

Mindegy hogy mennyire hajtja, meg hogy város vagy országút. 10 liter alá sosem bírja vinni, inkább fölé...

2010. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olasz :( Sose vennék
2010. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a 16v kevesebbet eszik mint a 8v! szted akkor minek fejlesztették tovább ha a 8 olyan jo lene?

amugy egy auto a sok közzül vannak elönyei vannak hátrányai.lényeg h megkíméltet probálj meg keresni kevés km-rel

2010. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Hát elárulom hogy a 8 szelepes kevesebbet fogyaszt de te biztos jobban tudod.


A 8 szelepesnél 2 szelep van hengerenként a 16 szelepesnél meg 4.

Szerinted melyiken áramlik több kettőn vagy négyen?


Am és se venném meg egy kocsit.

Inkább vennék vmi japánt vagy németet.

Pl amennyiért ezt a coupét megveszed azért már van toyota supra turbóval, vagy BMW 325... És azok jobbak és megbízhatóbbak

2010. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkro a te logikád szerint a 24v-ek azok 25-30 litert fogyasztanak??? belöled se lessz mérnék...minél több helyröl megy a hengerürbe az anyag annál kevesebb kell belöle és annál nagyobb teljesitményt lehet belöle kihozni. akkor szted egy 2007es vw jetta ami 1.6 benzin mért eszik meg városban 10.5öt(ez a gyári adat) Azért mert 8v-s és az ehez hasonlo kocsik amik 16v-ek azok kevesebbet esznek.szal nem kel hozzá nagy logika h a 16v gazdaságosab!akkor nem is lenne ennyire elterjedt és nem is alkalmazná minden autogyár.
2010. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mérnök*
2010. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem rég lett jogsim és érdeklődöm hogy mit érdemes. 18L
2010. ápr. 19. 18:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi pénzt szánsz kocsira, de ezeket nézd át, tipikus csajos kocsik ;)


[link]


[link]


[link]


[link]


amiket gyors összekaptam mind olyan kocsik, amiknek elég olcsó a fenntartása, és biztosítása, valamint megbízható autók.

Talán azért közkedvelt a Nők körében, mert kicsi, könnyű vele parkolni, praktikus, stb...

Persze bármilyen kocsit vehetsz, amelyik neked tetszik, azonban én még mindig óvba intelek a:

-olasz kocsiktól

-16 szelepes gépektől

-és a ha jót akarsz magadnak az autómataváltótól is (nagy a hibalehetősége)

-nagyköbcentis gépet sem vennék első kocsinak a helyedben, max 1500-ig, az ilyen városi cirkálónak tökéletes.

2010. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja első voltam
2010. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de valahogy sose voltam oda a csajos kocsikért.

De azért köszönöm hogy utána jártál. Nálam kb ez a fiat, opel omega kombi, opel astra, bmv 95-96 os. Hát olyan 1 millió max.

2010. ápr. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!