Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átlagosan hány Bar-t bírnak...

Átlagosan hány Bar-t bírnak ki a személyautó gumik 13-15 coll környékén?

Figyelt kérdés

Nem a biztonságos közlekedéshez,hanem,hogy hány barnál van a kidurranás szintje?

defektet kaptam,új gumit tették fel,és 5 baron cuppant fel,mikor kb 2.2-n "üzemel",3 oké,4-en tart a srác nézek,5-öt átlépte már közel szólni akartam,hogy he de 5-ön felcuppant egyből...


2016. aug. 9. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Amiket én használok 15 colon arra max 4 bar van írva.

De 3 baron is már fos menni vele.

2,2 az ajánlott én 2,5-re szoktam fújni elöl, mert ott nehezebb a motor és nagyon lenyomja.

2016. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apámnak a 14-es guminál 1,8 vagy 1,9 az ajánlott. Hát 2,2 bárnál is ahogy állt az autó, látható volt, hogy túl "puha" így a gumi. 2,5-re fújtam az összeset, és ez a legjobb, tapadás szempontjából is.

Nem próbáltam soha, de szerintem nem tudnál úgy felfújni egy gumit hogy szétdurranjon. Szerintem hamarabb szétmenne a szelep. Ha egy sz*r bicikligumi simán elbír 5 bárt, akkor szerintem egy autó abroncs sem fog ennyitől szétmenni.

2016. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!