Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak gondoltam, mi a...

Első autónak gondoltam, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A Renault Megane első szériájának modellfrissített változata tűnik a kínálatból a legszimpatikusabbnak (1999-2002), ugyanis elég sok van belőle, bontott modell is rengeteg van, ha esetleg kicsit összetörném, ami előfordulhat, első autó lévén. Az 1.4-es benzinmotor 75, vagy 95 lovas változatán gondolkoztam. Az biztos, hogy benzines veszek, és az is, hogy ha egy mód van rá, akkor ezt az 1.4-est. Megbízható, strapabíró autónak mondják, mit gondoltok, kinek milyen tapasztalata van vele? Állítólag elég sportosan, haladósan vezethető autó, az Autónavigátoros Hollósy kolega szerint ez az ideális első autó. Szerviz, motorisztikai, vagy egyéb problémák mennyire könnyen orvosolhatóak?

2016. aug. 8. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem fűz valami különösebb kötelék a francia autók felé,akkor inkább japánt néznék.
2016. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel japán autó párti vagyok, ezért japán modellt ajánlanék elsőnek. Ha van egy kicsivel több pénzed, és nem gond a kicsivel nagyobb fenntartási költség akkor pedig még a német autókat ajánlanám, a Volkswagent vagy az Opelt Astra G.

Ha meg már francia akkor én inkább egy Dacia-t vennék, Sanderot, vagy Logant, minél fiatalabbat. Az is elég francia már, egyszerű kipróbált Renault technika, nem a legújabb a műszaki tartalma, egyszerű tervezés de olcsón fenntartható(olcsóbban mint egy Renault), egyszerű és strapa bíró, és hasonlóan franciásan kényelmes mit egy Renault.

Ha már 1999-2002-es Renault kell akkor én inkább egy minél fiatalabb Dacia-t ajánlanék minél kevesebb futott kilóméterrel, mivel ugyanaz a technika csak egy sokkal újabb, sokkal fiatalabb csomagolásban(Logan vagy Sandero).

2016. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát régi Renault helyett inkább egy minél fiatalabb Dacia-t ajánlanék, mivel ugyan az.
2016. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. VolksWagent nem szeretnék, azokkal van egy-két rossz tapasztalatom. Japánon valóban gondolkoztam, úgy mint Honda Civic vagy Mazda 3, de azok közül jó minőségűek 8-900.000 ft körül vannak, az meg nekem sok lenne. A Dacián gondolkoztam sokat, nem is vetettem el az ötletet még. Ugyanakkor jó lenne megúszni 5-600.000 ft-ért. Van egy olyan szál is a történetben, hogy nekünk is volt még anno '99-ben egy ilyenünk, és nagyon imádták apáék,azt mondták, nagyon baráti módon fenntartható autó.
2016. aug. 10. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt az első autóm, 1.6 kombi 2001-ből, 130.000 km-t tettem bele, benzinen és olajon kívül csak egy vezérműszíj csere ami költség volt, én nagyon ajánlom, bár nagyon sokan szidják, baromi fontos az előélete ennek a kocsinak, mert könnyű tönkretenni, nekem szerencsém volt vele.
2016. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 megane_108 válasza:
Nem tudom sikerült -e a választás már de ha nem, akkor bátran vedd meg a megane-t főleg a 75 lovasat ajánlom , kevés a fentartási költsége és viszonylag dinamikusan is lehet vele közlekedni, ne várd hogy sport autó legyen alattad de az nem is kell első autónak, nekem a városi futkozós autóm megane 75 lovas, jó választás!
2016. okt. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!