Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem jó a csavarmenet a motorom...

Nem jó a csavarmenet a motorom első fékolaj tartáján, hogy kéne megjavítanom?

Figyelt kérdés
Amikor kicseréltem az első fékbetét akkor elfolyt az első fékolajam és vettem fékolajat de amikor próbáltam lecsavarni a csavart nem tudtam mert az előző tulaj úgy meghúzta hogy nem tudtam kicsavarni és a csavarmenete teljesen elromlott és nem tudom levenni a fékolaj tartályt ezáltal az első féket se tudom használni! Mit tegyek?
2010. ápr. 18. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyel nagyobb menetmetszővel csinálj egy új menetet.

Persze, csak ha van elég hely.

2010. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha van hely akro azt csináld amit az elsö válaszado mondott de ha ncsin pl azt is meg lehet probálni h e csavarra naon ügyesen ráhegeszteni még egy csavart és akro ugy ki lehet csavarozni de ez attol is függ h milyen a csavar h sülyesztett vagy sem meg ilyenek de ha végkép nem megy furd ki és eggyel nagyobb csavar valahogy biztos meg lehet oldani csak nem drottal meg ehez hasonlokkalxd
2010. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!