Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 miért zabál be mindig?

Simson S51 miért zabál be mindig?

Figyelt kérdés

Szigorúan melegen az van,hogy alacsony fordulaton bezabál és utána alig akar menni,felpörögni. De ha pörög és húzom neki akkor nincsen semmi gond megy mint a meszes de aztán alacsony fordulaton meg meghal. Karbi a kissúberes 16N3-4, gyújtás tökéletes,szikra nonstop van.

Viszont a gyertyakép valamiért nem őzbarna hanem fekete,kormos. A súbertű középen van! A keverékcsavar(szívótoroknál) jól bevan állítva,gyári értéken van, kipróbáltam több állásponton is hátha ott van baj de nem az, bárhogy tekertem ettől nem lett jobb így visszaállítottam a normálra, úgyhogy ez biztos jó. Úszószintet elvileg jó beállították de azt viszont nem néztem. Lehet rossz a benzinszint azért fullad alacsony fordulatnál? Más egyéb?



2016. júl. 31. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
A karbi biztos nincs eldugulva nemrég lett kitisztítva,főfúvóka 72-es. Tehát minden gyári rajta.
2016. júl. 31. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem magas az úszószint.
2016. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az úszószinten állíts van egy kis pöcök a karburátor aljában van egy kis pöcök odáig töltsd benzinnel +egy kicsit lejjebb súbert is állíthatsz felülről 2. de amúgy ha folyamatosan állítgatod és akkor ne csodálkozz hogy nem megy... simsont egyszer kell beállítani és jó.
2016. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki van verődve a kehelycső, próbáld meg eggyel lejjebb tenni a súbertűt. A légszűrő eredeti még? Tiszta? Nincs túlolajozva?
2016. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!