Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóillatosító vált be...

Milyen autóillatosító vált be nektek a legjobban? Ne legyen drága. Elég sokat vannak nyitogatva az ajtók.

Figyelt kérdés
Már a parfümösek se olyanok mint rég..
2010. ápr. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy van ami jó: a WUNDERBAUM


Alpin fresh meg tiger meg ehhez hasonlók undorítóan szarok és csak használhatatlanná teszed vele az autódat S:


Meg van vmi drága tubusos vmi is állítólag az is jó de annak nem tom a nevét meg hogy hova kell knni és hogyan..:D

2010. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy olyat ne vegyél ami ambipur! kifolyik belőle és ráfolyik a műszerfalra és a levegőfújóra vagy miaz. :) beragad tőle és rátapad minden por. 2 autóm van mind a 2-nél megszívtam :S most Paloma air dec van nekem és ezek jók 300Ft ért lehet venni.
2010. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jót keresel az nem olcsó!
2010. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem bevált a cigaretta, és a hamutartóban évek óta penetráló csikkek!


:D

2010. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem zselés wc illatosító van berakva. GYöngyvirág illatú elég jó.
2010. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ahonnan a meleg-hideg levegő jön arra van rápattintva

kerek illatosító.Ha megy a hűtés fagy a fűtés akkor elég jó illat van a kocsiba.Amúgy van ilyen fenyőfás is de az nem olyan jó meg egyszer olyan volt benne olyan fenyőfa alakú aminek fűszeres volt az illata xD Egy darabig elég érdekes illat keringett az autóba xD

2010. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kókuszos Wunderbaum!!! Nekem ez van régóta, néha melléakasztok egy vaníliást és nagyon jó illat van a kocsiban!
2010. ápr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!