Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche 718 Cayman S vagy...

Porsche 718 Cayman S vagy Dodge Challenger Hellcat? Nem tudom eldönteni. Lehetőleg érvekkel :D 21/F

Figyelt kérdés

2016. júl. 29. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én a Porsche-re voksolnék. Most az e-bayen a 8x3 centis 1:50 méretarányú akciós!
2016. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]


[link]


Én ezek alapján a cikkek alapján mérlegelnék, mert elég hitelesnek tűnnek, és mert nem értek a kocsikhoz. Nem tudom, neked pl. mennyire fontos, hogy státuszszimbólum legyen a kocsi. Nekem is a Porsche tetszik jobban, ha lenne pénzem, biztos vennék egy ilyen kocsit. *-* 16/l

2016. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem elég, hogy a saját ügyedben képtelen vagy dönteni, emellett még se jogosítványod se pénzed nincs.

Milyen érveket vársz még? :D

2016. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ég és föld a két autó karaktere, javasolni itt nyilván senki nem fog neked tapasztalatból, mert senki nem vezette hosszabb ideig mindkettőt. Kívülállóként én a Porschét javasolnám mert nem az orbitális teljesítmény az ami miatt élvezetes egy autót vezetni, hanem a kifinomult technikája az ütőkártya. Tehát a futómű, tömeg, kezelhetőség mind a Porsche erőssége, a Hellcat az egy túlmotorizált tégladarab hozzá képest. Az amerikai kultúrában megállja helyét mert ott az a lényeg leszakadjon a fejed a gyorsulástól, meg hatalmas füstöt lehessen csinálni gumiégetés közben és annyi, oda Porschét eladni olyan mint disznók elé gyöngyöt szórni, hogy egy ilyen közkeletű frázissal éljek.
2016. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Max 5000 Ft-ból mindkettőt meg tudod venni, 1:48 méretarányban. Ha vezetni is akarod, az drágább lesz, a távirányítós autók drágábbak!
2016. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Őszintén mind a kettő vonz a Porsche az Porsche gondolom nem kell magyarázni a hellcat meg egy szörnyeteg viszont nem túl praktikus meg zabálja a benztint a Porsche hez képest.

Egyébként irigyeknek annyit, hogy nem apuci pénze hanem saját vállalkozás :P

2016. júl. 29. 20:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem irigyek vagyunk, hanem realisták.
2016. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Különben is: aki ilyen kaliberű autót vesz, azt általában a fogyasztás érdekli a legkevésbé.
2016. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 db Porsche is volt. Én is huszonévesen kezdtem a sportkocsizást, azt sem szégyellem, hogy apuci cégében voltam tag, de üzlettárs, azaz egy üzletágat irányítottam. De az autóhoz, az egyik korábbi válaszadó jó hasonlatot írt az amerikai túlmotorizált tégladarabbal. A Porsche egy finom, ám strapabíró jó autó, ezerszer nagyobb hagyományőrzés és klasszikusság mint bármi más. És később is jól jön majd, hogy a világon az egyik legértékállóbb autó. Teház 10-15-20 évesen is lesz értéke és nimbusza, varázsa, presztízse. Nem beszélve arról, hogy a német márka szervízháttere adott, minden rendelkezésre áll. És egy olyan jófej közösség tagja lehetsz. A Porsche tulajok egyáltalán nem gyökér segfejek, hanem a műszaki értékeket tisztelő és értékelő autóbolondok. Üdvözlettel a Porsche Club Pannonia egyik alapítója és első elnöke.
2016. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!