Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen cső lóg ki az autó alján?

Milyen cső lóg ki az autó alján?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A mai nap folyamán amikor zártam be az autómat leejtettem a kulcsomat amikor lehajóltam az autó alá észrevettem hogy a motortérnél egy fekete gumicső lóg ki ami addig nem volt ott... jobban benéztem az autó alá és megnéztem mi az megfogtam és szabadon lehetett lehúzni illetve feltólni nem lattam hova tart csak annyit hogy egyenesen a motortérből jön és szinte egészen le lehetett húzi a földig azt a csövet... Szerintetek mi lehet az ? Lehet hogy a klíma kondenz kivezető csöve ? Vagy valami vezeték elszakadt ? ( Mondjuk a cső végén nem látszik semmi szakadás nyoma egyenes a széle). Egy Dacia Logan-ról lenne szó. A segítseget és tanácsokat előre köszönöm

2016. júl. 28. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A klíma kondenz csöve szokott lelógni, de a felső vége rögzítve van, azt nem lehet lehúzni feltolni, csak ha leesett a helyéről.
2016. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De csak egy darabig lehetett lenneb húzni utána ellenállast éreztem... és lenne még egy kérdésem lehet a hűtőfolyadék is folyik... zöld szìnű cseppeket láttám lecsöpögni ami szagtalan volt.. az hűtőfolyadék ?
2016. júl. 28. 23:59
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor a hűtőrendszer tágulási tartályának a tűlfolyócsöve..nem ártana a motorházba is benézni, mert a húzogatással csak kárt okozhatsz.

a klíma kondenzvíz elvezetője az rövidebb, és nem lehet húzogatni..

vagy aknára állsz, vagy megemeled, de nézz alá rendesen..

2016. júl. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!