Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt robogókkal sok baj...

Használt robogókkal sok baj szokott lenni?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy 10-15év körülit de nem tudom hogy nem-e csak a baj lesz vele.

Sok hirdetésben írják hogy ezt meg azt javítani kell rajta.


Vagy meglehet azt tanulni mikor mi a hibája és akkor otthon megszerelni?

Könyv esetleg ami a 2 ütemű motorok működéséról ír?



2016. júl. 28. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez tök kiszámíthatatlan.

Nekem volt egy 1991-es yamaha dt 50-esem, soha semmi baj nem volt vele. Pedig úgy nézett ki mint egy roncs, amikor hozzám került. Törött idomok, horpadások, letört indexek, tükrök stb. Szóval nem volt bizalomgerjesztő. Mégis 8 évig használtam, és csak egyszer kellett a karbiját kitisztítani miután sokat állt a pincében.


Megvétel előtt próbáld minél alaposabban átnézni, vagy átnézetni. Ha rám írsz privátban átküldök neked egy listát, hogy vásárlásnál mit hogyan érdemes kipróbálni.


Szerelés megint nehéz kérdés, függ attól, hogy neked mennyi türelmed van hozzá, meg mennyi időd. Türelemmel, szabadidővel, és internetes utánaolvasgatásokkal majdnem bármit meg tudsz szerelni egy 2t-s régebbi robogón. Azonban türelem, és szabadidő hiányában nem fog menni.


Neten rengeteg infót találsz, fórumokban, meg különböző oldalakon különböző problémák megoldásáról. Csak keresni kell. :)

2016. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!