Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány óra után érdemes először...

Hány óra után érdemes először megrpróbálni a forgalmi vizsgát?

Figyelt kérdés
31. óránál vagyok, elég bizonytalan voltam még, 30. után nem mertem megpróbálni, de még vettem 5öt. Van mikor minden tök jól megy, de vannak rosszabb napok. Eléggé változó.Úgy gondoltam, hogy 35. után megpróbálom, aztán legalább látom, milyen egy vizsga, ha átmegyek, ha nem. Szerintetek? Megpróbáljam úgy, hogy nem érzem 100 %osnak magam, vagy vegyek még órát? Mondjuk 40et?

2016. júl. 26. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatót kérdezd,ő megmondja hogy készen állsz-e ,állsz-e azon a szinten,hogy tudásból és nem szerencséből menj át.
2016. júl. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Kívülállóként, látatlanul nem lehet még tippelni sem a szükséges óraszámot.

Normális oktató véleményére érdemes hallgatni, kérdés, hogy a tied az-e.


Esélytelenül egyetlen vizsga lehetőséget sem szabad elherdálni, a forgalmi vizsgát csak akkor szabad bevállalni, ha van realitása, hogy sikerül is.

A vizsgát akár egyetlen hibázással el lehet bukni, és a lehetőségek korlátozottak, nem lehet számtalanszor ugyanazokkal a feltételekkel nekifutni a vizsgának, érdemes megbecsülni a lehetőségeket, és megfontoltan dönteni.

Nem katasztrófa az, ha nem sikerül elsőre, sőt a második vizsga elbukása is csak annyit jelent, hogy a harmadikon még nagyobb nyomás alatt kell vezetni, mert általában a harmadik próbálkozásnál döbbennek rá sokan, ha ez sem sikerül, már csak egy lehetőség marad, az ötödik vizsgán ugyanis két vizsgabiztos ül az autóban, és ha őket nem sikerül meggyőzni, PÁV-ra kell menni.

Nem érdemes egyetlen lehetőséget sem elszórni arra, hogy megnézd, milyen a vizsga, de ha az oktatód azt mondja, hogy elég a megszerzett tudásod a vizsgához, akkor hajrá...

2016. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oktatóm azt mondta, ez már csak a fejemben dől el, és akkor menjek, amikor én úgy érzem, hogy nem is olyan borzasztó. Mert ugye az a baj velem, hogy amúgy nem vezetek rosszul, csak képes vagyok 1-1 helyzetet túl stresszelni. Tehát rám bízta a döntést.. :D
2016. júl. 26. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!