Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen aza quattro hajtás? A...

Milyen aza quattro hajtás? A quattro hajtás egyenlö a 4kerék meghajtással? Ha tudtok linket is küldhettek;)

Figyelt kérdés
Elöre is köszi a válaszokat;)
2010. ápr. 17. 07:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát a csávó keveri a szezont a fazonnal:)620 Le amit Walter Röhl terelt...De az Audi meg BMW kérdés?Ki vitatkozik erről?Akinek sosem lesz egyik sem?Akinek Audija van?Akinek BMW-je van?Akinek mindkettő van?Viszont, közút, Audi vs. BMW?Na ott nem kérdés.BMW.
2010. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Jól látom hogy te kérdezel és azután itt okoskodsz?
2010. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

úgy véded a sz*ros bmw-det mintha te csináltad volna... képzeld, millió jobb kocsi van a bmw-nél, lassan már a bmw se lesz sehol.. bmw-vel kiket látsz menni? tizenéveseket meg cigányokat.. audival? üzletembereket.. akkor melyik márka is sugározza hogy prémium? vagy nekedis aupuci megvette a bmw-det és mostmár erre vered a f*szod? ügyes vagy teis.. amúgymeg szerencsétlenkém, ha ekkora nagy autószakember vagy (kérdezővel eggyütt), akkor tudhatnád hogy a világ leggyorsabb autója már rég nem a veyron, hanem a SSC Ultimate Aero..


[link]

2010. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hé kiscsoportos!"Aupuci","teis"ebbe azért fektess még energiát, mert ez így nevetséges a véleményeddel együtt:))Autós kártyázol?Egyébiránt nálunk a rómaiak Audiban feszítenek...Meg Octaviaban...De Te nagyon ovis vagy!
2010. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

BMW mániás vagyok megint


Bocs, de már most BMW-m van.


Egyébként arról nem a BMW tehet hogy itt Madzsarisztánban a cigányok vesznek lepukkant állapotúkat.

menj el egy fejlettebb országba.


Pl London belvárosába menj el.

Elárulom alig fogsz Audit látni.

Viszont tele lesz Minikkel (azt a BMW gyártja, ha esetleg nemtudod), és minden televan vadiúj 335icc-kkel.

Aztán pár BMW X, meg sok merci.


És elhiheted nem kis suttyók szállnak ki belőle.

2010. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Harley Davidson válasza:
Szerbusz te bmw fun. Maradj meg e csodálatos álomvilágodban, és ne beszélj hülyeségeket. Ha valamit ne tudsz ne oszd az észt!! Az Audinak 86-ban meg volt az 1000le- s motorjuk, fönt van a neten a komplett autó! Az audi nem haldlex összkerekes hanem torsen difis ami a volág legjobbja. Egy csomó újítást Ők találtak ki a vW-vel együtt pl. tdi. A bmw ezek után kapkodott. nem mondom, hogy rossz a motorjuk, de túl fényezed! Én három évig dolgoztam a Schwandorfi Bmw gyárban. Tudnék mesélni. Voltam többször a müncheni Bmw múzeumban. Egy csoda. Ha fan vagy feltétlen menny el oda! De azért el kell ismerni a mások eredményét is. A googlebe usd be Audi quattro hajtás és nézd meg, hogy melyik autó hogy megy fel havas úton. van több Bmw is. És ezek után NO KOMMENT.
2011. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

#Harley Davidson

Végre egy értelmes válaszoló.

Igazad van, a kuplungban tévedtem :D

Viszont a TDI-hez több köze van a VW-nek, mint az Audinak.

Ha meg már az 1000+ lóerőn agyalunk, a BMW 1982-ben vagy '84-ben (nem emlékszem pontosan) alkotta meg a 75 lóerős utcai 1.5-ös M10 motorból Nelson Piquet forma 1-es autójába az 1200-1500 lóerő körüli duplaturbós motort :)

2011. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

ilyen egyénnel mint te soha nem találkoztam még... annyira szánalmas vagy hogy nincs az a többszörösen összetett magyar mondat amivel ki tudnám fejezni a szánalmasságodat...mindig neked van igazad még ha nem akkor is utánna mikor rájössz hogy hülyeséget beszéltél belátod DE még akkor is odaírod hogy a bmw elöbb csinált 1000+ le-ös autot. nem tudom mikor csinált a bmw de nem is érdekel a lényeg hogy ha késöbb csinált volna te akkor is írtál volna olyat a bmw oldalárol ami pozítívum az audival szemben csak is azért hogy neked legyen igazad és a te által szeretett autótipus legyen fényezve. és most nem csak erröl a kérdésröl beszélek hanem más kérdésénél is bizonyítottál már hogy minig neked van igazad minig a bmw a legjobb kocsi a többi sz@r és ígytovább és ígytobább.

remélem soha nem találkozok ilyen emberrel mint te és a hozzád hasonlokkal. csak tudod azt gondolod hogy a bmw fényzésed milyen jot tesz a bmw-nek mint márkának hát pedig sajnos a negatívumot sugárzod rola hogy olyan emberek használják mint te... részemröl lezártam ezt a kérdést azt irsz amit akarsz én többet nem vagyok hajlando ilyen egyénnel kommunikálni mert még arra se vagy méltó

2011. febr. 14. 21:57
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha neked ebből ez jön le, hát legyen :)

Csak tényeket írtam le, de látom fájnak.

Naszia :D

2011. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Harley Davidson válasza:
Szia Bmw-s! Csak, hogy kiegészítsem az ismereteidet. Nem a Bmwnek sikerült ezt a teljesítményt elérnie hanem a T.A.G. Porschének és a Hondának. Aztán jöttek a Bmw-k. De nem ez a lényeg !! Ezek az autók mozgó fejlesztő laboratóriumok voltak! Viszont az lényeg, hogy (nem tudom mennyire követted a 84-88 közötti rali éveket) egy egy verseny után az Audikat lemosták a sárról, A sztár integrálékat atomjaira kellett szedni és a fél autót kicserélni. És ez nem túlzás! Azért ez mutat valamit. De ha én is olyan akarnék lenni mint Te azt kérdezném hól is volt a bömi a gruppe b osztályból? Nem emlékszem ilyen autóról! És am i a leglényegesebb, lehet, hogy nem Audit vennék hanem Bmw-t. Én nem vok elvakult Audista csak egy kicsit autista v. buddhista? Amitől elvagyok ájulva az a Torsen difi. De már berakják mindenbe. Láttam Peugeotban is. Hát csak ennyi! Üdv.
2011. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!