Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az ha én megyek a...

Miért van az ha én megyek a főútvonalon és valaki kikanyarodik elém és kb:30-al döcög? Ha már egyszer kijön elém akkor miért nem nyomja neki miért tart fel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenki születik úgy, hogy profin vezet. Igen, elbénázta, megesik. Lehet nemrégóta vezet. Belehalsz abba a 10 másodpercbe, amíg kidöcög előtted?
2010. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha nem "profi" akkor minek jön ki elém?

Miért nem óvatos?

Nem ez normális?

2010. ápr. 16. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Jajjj istenem, komolyan ne mondd már, hogy te soha az életben nem csináltál ilyen bakit. Rosszul ítélte meg, ennyi.
2010. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt írtam egy másik, hasonló kérdésbe, szóval ez az én véleményem.


Szerintem meg az az alapszabály, hogyha olyan balf.sz vagyok, hogy a gázt nem tudom nyomni akkor nem kanyarodok ki más elé. A legidegesítőbb dolog, amikor egy idióta kijön elém, mert neki rohadt sürgős, aztán 40-nel vánszorog meg 3-szor rá kell fékeznem hogy bele ne menjek. Én úgy vagyok vele hogy vagy várja meg míg elmegyek, vagy jöjjön ki elém de akkor nyomja neki ha már olyan sürgős volt neki kifordulnia. Én se fordulok ki senki elé ha tudom hogy nem tudok felgyorsulni az ő tempójára. Na, hát ezekből van aztán a dugó. Csak lakott területen belül...

2010. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. Ha nem tud menni, akkor várja meg míg viszonylag üres a pálya. Ma már nem nagyon vannak olyan sz.ar autók, hogy ne tudná felvenni a forgalom ritmusát. Sokan bele is sz.arnak, sőt van, hogy az utastársával kellemesen elcseveg az ilyen t.ahó. Amerikában is bűntetik a lassú vezetést, itt is kéne, mert sokszor ugyanolyan veszélyes a lassú vezető, mint a gyorshajtó.
2010. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért Kedves, mert az utakon „terror" van! Senki sem tiszteli a másikat, szar...k a KRESZ-re, mindenki azt csinál amit csak akar. Az indexet is miért a lekanyarodás előtt kell kitenni pár méterrel? BALF...*ASZOK vannak sajnos az utakon!
2010. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én azt bírom,amikor csöpög az eső és 3szor akkora a forgalom.
2010. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert van, aki esernyőnek használja az autóját.
2010. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha havonta 1-2szer látnék ilyet, azt mondanám, hogy oké elbénázta stb, de mikor 150km-es úton kb 5 autó megcsinálja, ott sztem a felfogással van a baj...
2010. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erről beszélek én is......
2010. ápr. 17. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!