Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdésnek melyik motor lenne...

Kezdésnek melyik motor lenne jobb?

Figyelt kérdés

Rögtön A korlátlan jogosítványt terveznék csinálni, korom miatt kifizetődőbb minden téren.

Gyorsaságik tetszenek nekem, ezért néztem a kisebb köbcentis paletta között is ezt a kategóriát.

Két irány fogalmazódott meg bennem. Egyik esetben, elsőre rs125 vagy 250-es ninja lenne, utána valami 600-as gyorsasági. Másik esetben, rögtön a 600-as lenne.

Egyik esetben ugye van „szamárlétra”, ami valami alapot adna, váltás, kuplung, miegymás. Ellenkezőleg, csekélyebb értékvesztés van, talán jól jön a nagyobb teljesítmény is.

Önkontrollal nincs gond. Egy-két tanácsot szívesen fogadnék!



2016. júl. 15. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az első motorom simson volt, jogsi után én egyből 600-asat vettem, pont az anyagiak miatt. Először kis forgalmú mellékutakon mentem vele hogy kiismerjem. Hamar hozzá lehet szokni, a jogsiszerzésnél is megszokod a nagymotort, még ha elsőre remegő lábakkal ülsz is rajta. Neked kell eldöntened, ha úgy érzed hogy meg tudod állni hogy ne húzd neki akkor szerintem mehet a 600-as, meg amúgy is 125-ről ha 600-asra ülsz az is nagy különbség. Jogsinál megtanítják a váltást és az alapokat, de ha megvan a moci akkor érdemes elmenni vezetéstechnikai tréningre.
2016. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!