Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Érdeklődőm, hogy mi...

Josh91 kérdése:

Üdv! Érdeklődőm, hogy mi lehet a hiba? 2004-es opel astra g kombi 1.4 z14xe.

Figyelt kérdés
Hüvösebb időben első indításkor erőtlen, rázkódik a motor, nehezebben pörög ki, ha üresben vissza engedem a gázt van, hogy le áll, ha bemelegszik utána vissza jön az ereje, de dadogós és elég rossz hangja van, pár napja sokat mászkáltam városon belül és 90 fok fölé ment 1-2 fokkal a víz és akkor helyre jött, szép hangja lett és ment normálisan, de megáltam vele, kb 1,5 óra múlva be indítottam és megint rossz hangja lett és dadogott. Elakarom vinni szerelőhöz, de jó volna elötte tudni, hogy mi lehet a hiba. Köszönöm előre is a Válaszokat!

2016. júl. 15. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor rossz hangja van és dadog, akkor legalább egy henger nem működik. Nem érdemes így közlekedni vele, mert nem tesz jót se a motornak, se a katalizátornak.


Én elsőre trafósort cserélnék, ha a gyertyák rendben vannak.

2016. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Méretnék egy kompressziót mielőtt cserélgetek bármit is
2016. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A trafósort lepróbáltam magában és gyergyákkal is, bár lehet, hogy nyomás alatt nem úgy teljesít valamelyik gyertya. Kicserélem őket, hátha jó lesz.


Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 15. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: nekem pár éve a szar francia autóm volt 3 hengeres nedves időben. Mikor már nagyon idegesített, akkor végig ellenőriztem, és az egyik vezetékpárról le volt rágva a szigetelés - bár errefelé nem láttam még nyestet - és időnként zárlatos lett. Olyankor 3 henger működött, ha kiszáradt akkor jó volt.
2016. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyertya csere meg volt, de nincs változás. Kábelek rendben vannak.
2016. júl. 18. 11:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki cseréltem a gyújtótrafót is, de nem az volt a hiba.
2016. júl. 22. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!