Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes benz W168-as 170CDI...

Mercedes benz W168-as 170CDI van. Erőtlen és dadóg, picit füstöl . Autó diagnosztika nem mond semmit. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

fúvókák, injektor koszolódása/hibája , motorvezérlő hiba, stb...

szerintem mindenképpen vidd el egy szervízbe

2010. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemlehet,hogy adagóló nincs jól be állitva?
2010. ápr. 15. 19:41
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy ezen lehet állitani az adagólót?
2010. ápr. 15. 19:42
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi most hallgatuk meg úgy tünik mintha kopogna az (adagóló).Lehetséges? mert nem nagyon értek a dízel autókhoz
2010. ápr. 15. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

látatlanban nem tudja senki megmondani ,de persze lehet adagoló is, viszont mindenképpen elvinném szervízbe , mert ha egy dízeles motorban valami tönkremegy elég sokba kerül a javítás, jobb megelőzni a nagyobb bajt

(első voltam)

2010. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szerintem is szerelőnél végzi!de a válaszaidat kösszi!!

15 évig trabim volt utánna deawom ezeket még a parkoloba is megtudtam javitani :)

De ez a dízel dodzsem nekem már bonyolult

2010. ápr. 15. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ezek az infók kevesek.Mikor erőtlen?Mikor dadog?Alapjáraton?Terheléskor?Mindig?Milyen színű füstje van?Mikor füstöl?
2010. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

alapjáraton nem nagyon de ingadozik a fordulatszám és olyan hangja van mint egy 30éves öred dízelnek,mikor üresbe van nyomok egy nagyobb gázt akkór eleinte fekete szürű füstje van és ha tartom akkor már villágosabb,ha megyek vele nem húz annyira és afordulatszám gyorsan nő.ez teljesen nem jó.mikor meg vettem max 2500-as fordulatig húzattam de már akkor süpedtünk az ülésbe most meg teljesen erötlen.én véleményem szerint sok gázolajat kap.

esetleg házilag lehet rajta állitani?

2010. ápr. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!