Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Magyar mezőgazdálkodók...

A Magyar mezőgazdálkodók miért ragadtak le az MTZ nél? Nem bírnak kigazdállkodni egy jd vagy egy New Hollandot?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol csak MTZ_ket látok,néhol van elvétve egy komojabb traktor.

2016. júl. 13. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kicsi földekre elég. Pár éve kezdtem gazdálkodni, akkor gondolkodtam új mtz vételében, el is mentem megnézni egy kereskedésbe, de nem tetszett, gyenge is és korszerűtlen volt. Vettem egy Fiat Agri 180-90 traktort 4,5 millióért, 2 milliót ráköltöttem felújíásra és azóta sincs gond vele, nem mai gép, viszont még most is modernebb, mint a kereskedésben látott új mtz. A másik, hogy munkaeszközöket olcsón tudtam venni leselejtezésből, de azokat az mtz nem bírta volna el. Szoktam látni ahogy az mtz-k szántanak, hát, ami nekem 1 nap, ők azt 3 napig iberelik.
2016. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos az is megvan, hogy sokan az 50-es, 80-as MTZvel húzatnak a 120-asnak való munkagépeket, mert ugye bíííírjaaaaa aaaaaaaz. A Pistabá' szerint.
2016. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!