Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen átalakításokkal tudnám...

Milyen átalakításokkal tudnám motorikusan kiválóvá tenni a babettámat?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy milyen átalakítások kellenek ahoz hogy a babettám ne csak tötyörögjön hanem legalább vigye az 50-55-60-at.Miket vegyek hozzá?hogy alakítsam át motorikusan?Ha van bármilyen tippetek, ötletetek, tapasztalataitok akkor osszátok meg velem is.Mit cseréljek ki benne vagy akármi.
2010. ápr. 15. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen Babetta?! Ha 207-es(egysebességes), akk nem igen hiszem, hogy az álmod megvalósulhatna, de ha 210-es (2sebességes)akkor elképzelhető, hogy sikerül, de sajna passz...XD Amugy a tuning árából én inkább vettem egy "kis" Simsont... 13/f
2010. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
210-es nem akarok sok penzt raaldozni.gondolom ujtomitesek es olajozas takaritas csodakra kepes.de en az olyan ujitasra vagyok kivancsi ami viszonylag olcso es nagyot dob (viszonylag) a teljesitmenyen.
2010. ápr. 15. 20:56
 3/10 A kérdező kommentje:
menyiert vetted a simsont?
2010. ápr. 15. 20:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlok neked valami olcsó tuningot: Nekem 207-em van!

A kipufogóból kiveszed a hangtompító dobot fúrsz mindegyik oldalára 1vagy 2 lyukat , visszateszed és amit utoljára ráteszel kupakot amin kifelé van egy cső arra is fúrsz 1 lyukat (de csak 1-et) , a leömlő csőből annyit vágsz le hogy éppen csak belelógjon a dobba! Ezzel a motor fordulatszámát tudod növelni illetve könnyebben kiürül a gáz!

Igaz picit férfiasabb hangja van de az senkit nem érdekel :D

A második, hogy nagyobb fúvókákat teszel bele, esetleg a kívánt méretre kifúrod (így egy kicsivel többet fog enni,de jobban is megy)

meg is furathatod a motort akkor is többet fog menni!

Nekem a kipufogó van megcsinálva csak ,meg a légszűrőből le vágtam 8cm-t így hamarabb kap friss levegőt , de le is veheted és kicserélheted sportlégszűrőre a gyári szívócső helyett!

Nekem ugye kipufogó tuningom van,légszűrő levágás ezzel a kis alakítással a motor 2személlyel nem 10 hanem 15% os lejtőn 2személlyel lazán felmegy sőt még gyorsul is :)

Ezen kívül csináltathatsz könnyített dolgokat is bele :)

Sok sikert ;) (ja és keverheted jobb adalékkal is a benzint! )

2010. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%

na hello mondom az én tuning babettámat hogy épűl fel

kireszeltem a hengert hogy belemenjen a simson dugó

nagyobb fúvókákat tettem a karbiba

könnyítettem a főtengelyen(ezzel csak óvatosan)

sportrezó

sportlégszűrő

1 sebességes és 85-öt visz picit rárántom a gázt nem hogy kerékre jönne ha nem kapaszkodok ki is repül alóllam


16/f

2010. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, első vok! Bocsi az elkésett válaszért...Vaterára feltettem egy 207-es , és egy 210-es Babettámat összesen 15.000-Ft-ért, és a szövegbe írtam, hogy "kis-simson" csere érdekel...végül felajánlkozott egy Simson Star, ha +15-öt fizetek odaadja + egy komplett blokkot kaptam...
2010. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20:58-nek (tuning babszisnak)

Hogyan kell a könnyítést megcsinálni a hajtókaron?Vagy a főtengelyen?

2010. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kipufogo meg van furva, de meg nincs levagva a csobol.a hengert meg kell furni, mert megszorult a dugattyu.mennyibe fog kerulni a furas, az uj komplett dugattyu es a nagyobb fuvokak?es a babi valamiert nem adja a masodik sebessdget.mar szet szedtem a kuplungot de semmi rendellenes.
2010. ápr. 18. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:

dugattyú ára nem vészes 1000-2000 között mozog , a fúrásról sajna nem tudok semmit még az enyémet nem kellett fúrni,még full gyári a henger meg a dugó és bivaly erő van benne (kompresszió odatesz)....

Kicsit optimalizáltam aztán ennyi :)

2010. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50-55 öt egy jól beállított jó állapotú 210 es gyárilag viszi,nekem volt,vitte is pedig nem volt tuningolva.
2022. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!