Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Xt600 és TT600 közötz...

Yamaha Xt600 és TT600 közötz mi a különbség?

Figyelt kérdés
Látszólag hasonlóak, a ttnek dupla kipufogó csöve van azt észrevettem. De mindkettő léghűtéses 1hengeres 4 ütemű. Valaki leírja a külöbségeket?

#Yamaha XT600 #yamaha tt600
2016. júl. 11. 15:28
 1/3 anonim válasza:
Nekem 2002 és xt 600e-m van,de keményebb terepen elég nehezen kezelhető,a súlya is 150-170kg elég nehéz felállítani ha eldől.A motorja elnyűhetetlen kevés karbamtartást igényel,kényelmes helye van az utasnak is az xt inkább túramotor ami átmegy mindenen úgy,hogy nem nagyon kell felállni rajta. A tt az már inkább versenyendúró több karbamtartást igényel motor,futómű jobban ki van hegyezve.Könyebb is,nincs önindító stb.
2016. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. aug. 13. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
TT600am van,140kg.Azt irják mindenhol hogy ez is 45ló mint az XT600 de szerintem nem igaz.Erősebb az XTnél gyorsabban veszi a gázreakciót,mocskosul megy.Viszont kevesebbet bir is mint az xt.
2017. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!