Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem első kocsinak?

Melyiket vegyem első kocsinak?

Figyelt kérdés

A keretem rá 2.5-3 millió.

A versenyzők: suzuki swfit,swfit sport,corsa e, astra j,focus, fiesta,golf vi vagy egy 2015-ös 1.6 gl vitara amit a barátom jelentős kedvezménnyel adna el nekem ha én venném.

Üzemanyag mindegy.

Max.: 70000km


2016. júl. 11. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire használnád az autót, és mennyit mennél vele?
2016. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Valamikor csak város de többször lenne olyan hogy autópályán mennék ,nagyobb távolságot.(50-80km oda) De olyan is hogy elmegyek dolgozni aztán haza és kész.


Kell egy kocsi ami tartós és megbízható.

2016. júl. 11. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

A swift kb elpusztithatatlan, ha normalisan hasznalod, cserebe papirbol van. A sport verzioja (nekem az van), meg menni is tud.

Cserebe neha hajlamosak lenezni.

2016. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BiTOPro97 ***** válasza:

A kérdésed + komment alapján pont ezeket kell kizárni.

Ha csak nem egér kamionnal és egér kamion+ akarsz Stohl bucikkal puszilkodni 130+km/h-val?

A 2.5-3 millió és max.: 70000km - össze lehet hozni, de kb. félév mire megtalálod az valósat és igazit. :(

2016. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked megfelel a Vitara mint autó, akkor vedd azt, mert az, hogy ismerőstől veszed, és ezért biztosan ismerhető az előélete, gyakorlatilag mindennél többet ér.
2016. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szerintem a vitara lesz. Holnap kipróbálom és szerintem megveszem.

2016. júl. 12. 22:07
 7/7 BiTOPro97 ***** válasza:

#5 +1 !!!


Plusz a Vitara-'ával nem egy túl bátor ember eset már szakadékba a Budai-hegyekben, és csonttörés nélkül szált ki. A műszaki mentőknek csak az autó maradványait kellett kiszedni a szorult helyzetéből.

2016. júl. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!