Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet renszám nélhüli cross...

Dominik1234 kérdése:

Lehet renszám nélhüli cross motorral menni bicikli úton?

Figyelt kérdés
lehet renszám nélhüli 85cc-s cross motorral menni bicikli úton? vagy a mellett a füvön esetleg a járdán vagy az út mellett? terep gumi számit? vagy nézik hogy mi van rajta?

2016. júl. 9. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg el nem kapnak a zsaruk.
2016. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A krosszmotorokon azért nincs rendszám, mert nem alkalmasak a közúti közlekedésre. Tehát közúton (ebbe beletartozik a kerékpárút is) tilos velük közlekedni. Nem, 50-essel sem szabad, faluba' sem szabad, a krosszpályáig sem, a megyéspüspök engedélyével sem.
2016. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amúgy renszám vagy rendszám?Én mindig is azt hittem rendszámnak írják.
2016. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OMG :-(((
2016. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A megyés püspök engedélye sem elég hozzá??? Francba! :)
2016. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amúgy renszám vagy rendszám?Én mindig is azt hittem rendszámnak írják."


Hivatalosan rencám.

2016. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendszám. Rendszer szám. Érthető?



Lehetni lehet menni motorral bárhol, más kérdés ha elkapnak vele jól megizgatják a fantáziádat egy százezres csekkel vagy a szülőkét ha nem vagy 18.

Motorral eleve nem lehet bicikli úton menni, főleg nem járdán, de neked még se jogsid, se papírjaid nincsenek a motorra gyanítom. Lehet még a százas bírság is kevés amit mondtam.

Út mellett se lehet, közterületen sehol nem mehetsz papírok nélkül.


Terepgumi nem számít, azért nem szólnak. Ha viszont balesetet okozol vele akkor egyből előveszik, hogy nem az útviszonyoknak megfelelő gumi volt a járművön. Ugyanez vonatkozik a terepgumis terepjárókra, meg a nyáron téli és télen nyárigumikkal közlekedőkre is.

2016. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!