Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell váltani motorral? :$

Hogyan kell váltani motorral? :$

Figyelt kérdés

14/F


Tudom ciki kérdés, meg nem így kell megtanulni a motorral váltani, de azért érdekelne.

Van egy elméletem, de lehet, hogy rossz.

Motor beindít, kuplung behúz, 1esbe tesz, és szép lassan húzni a gázt és a kuplungot pedig lassan kiengedni.

Ha rosszul gondolom javítsatok!

És menet közben hogy kell? Például 1esből 2esre?

Hosszan meghúzom a gázt h felpörögjön a motor és kuplung behúz, sebesség 2esre és a kuplungot itt már gyorsan kiengedhetem?

HANGSÚLYOZOM: tudom, hogy nem így kell megtanulni váltani. De engem most így érdekel, hogy leírjátok.. köszönöm aki nem fog engem ezért a kérdésért leszólni és azoknak is köszönöm akik segítenek!


2010. ápr. 14. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö én sem tudtam h ebe a témába merre van az arra

amugy aprilia sr50 éugytom h nem váltós bocs a rosszul tom

2010. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak, kicsit elnézted az SR valóban nem váltós merthogy robogó de a kérdező RS 50-ről írt ami sport moci és váltós.
2010. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát mivel az 50-es sportmociknak elég rövid sebességeik vannak, ezért biztos, hogy fel tudsz menni, talán még erölködni se fog =)
2010. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
bocs nem tudtam h az rs váltós
2010. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
és hogy váltasz lefelé van hozzá egy külön lenyomo vagy ugyan aszt nyomod amejikkel flfelé váltasz?:O
2011. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bal oldalt van a váltókar a lábadnál, csak azzal lehet váltani, értelemszerűen ha felfele húzod a lábfejeddel akkor felfele váltasz, ha lefele, akkor pedig lefele váltasz. :)
2011. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!