Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt aki LPG-vel közlekedik...

Van itt aki LPG-vel közlekedik? Mennyit kilométert mentetek így és, hogy bírja a motor?

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
fiat brava 70 000nél lett gázositva 500 000felett jár lpg-vel. semmi baja. fiat tempra 200 000körül begázositva 700 000et elhagyta szintén semmi baja. nem kell elhinni hogy kiszárad a motor meg a többi zagyvaságot ha valami anynira rossz hidd el nem népszerü és nem is engednék.
2016. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez durva! Nekem is az a furcsa, hogy itthon szidják, Németben meg Lengyelben, viszont több millió autó megy vele..

Ha 150 ezrenként van előírva szelephézag állítás, akkor gázüzemben milyen gyakran érdemes majd nézni?

Melyik motor van neked a Bravában, kellett már rajt valamit csinálni? Csak mért régebben volt nekem is 1.4 12V :)

2016. júl. 5. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
1.6 16v. ithon azert szidjak mert irigyek. nincs penzuk beszereltetni mrg ithon a gaz is draga. kint sokkal olcsobb ott probaljak az embereket a kornyezetkimeles fele terelni. a brava en sztem hidrotokes az maganak allitja a szelepet szrrintem
2016. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amugy kopo dolgokon kivul semmi.
2016. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, asszem, akkor berakatom én is.

Egyébként megkérdezhetem, hogy hova jársz ennyit az autókkal? :D

2016. júl. 6. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
nem az enyém egyik sem hanem a közeli családban vannak. munka kirándulás szórakozás :D
2016. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!