Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket vennétek és miért?

Mózes Adrián kérdése:

Ti melyiket vennétek és miért?

Figyelt kérdés

Kinéztem 3. autót bmw

[link] szervizköltsége nem lenne túl nagy? Illetve a 2.5 ös motor gondolom 10l felett simán fogyaszthat ha odalép neki az ember.

Másik kettő választás honda civic 1.7i ES

És ford focus st170

[link]

[link]



2016. jún. 22. 08:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
40%

21 éves BMW 100ezer kilométerrel... mitől kophatott a belseje, hogy át kellett bőrözni?.

Nehéz elhinni, hogy egy ilyen autóval évente 5ezer kilométert mentek, s ha ezt nem hiszem, a többi "minden szép és jóval" szemben lehetnek fenntartásaim. Főleg közel 2millióért.

2016. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Tomcatters ***** válasza:
45%

[link]


Én ezt venném :)

2016. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%

No hát ráakartam vágni hogy BMW, de azt hittem, legalább egy E46-os.

Szóval a BMW: inkább vegyél egy 250 ezer km-es E46-os 323-mast, de nehogy már ennyit adj egy sz*r E36-ért, amiért csak az órája 100 ezret ír...

Honda biztos jó akinek tetszik, de nagyon nem az én világom, max ingyen kéne.

Ford megint nem rossz, de hallottam szépeket az ST-ről, szerintem egy jó kiforrott E46 sokkal jobb választás lenne. Ha fogyasztás: hát ja, eszik 10+ litert, ha lépsz neki, ilyen minden erős benzines.

2016. jún. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
Én egy jó Hondára szavaznék, de inkább Accord, mint Civic. Vezettem már BMW-t, de igazából annak, akit nem érint meg (mint pl. én) nem jön át a BMW érzés és ha nem jön át, akkor nem ér meg annyi plusz költséget, mert nem nyújt többet. Erőben egy 2.2-es Accord type-r is ott van. De Hondás sem vagyok, mielőtt valaki azt hinné. Egy jó Passatot vennék: [link]
2016. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Az a bmw egy épített és teljesen felújított autó lehet, ez biztos. Ezért kerülhet ennyibe. Az épített és felújított autókat mindig is drágábban adják. Lehet hogy jobb állapotban van mint ok fiatalabb de leharcolt e46os. Na nem én építem csak mondom így megy ez a felújított autók világában. Fenntartani nem lenne olcsó mert biztos hogy beépítettek néhány egyedi alkatrészt ami nem volt benne a szériában.


A Focus St jó lehetne de nagyon meg kell nézni mert ezeket hajtják is és ennek megfelelő karbantartást meg kellett hogy kapja.


A Civic karbantartásilag a legkisebb igényű és a legtartósabb. Nem is kell sokat írni róla, meg kell nézni.

2016. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
29%

Ha számít a vezetési "élmény" akkor a BMW-t venném, de biztos hogy nem ezt hanem inkább ezt:

[link]

Aránytalanul drága az általad linkelt autó ahoz képest amilyen.

Ezek közül mind megeszi a 10l ha nyomod neki

2016. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Linkelt bmw igen egy teljesen felújított darab kicsit drága de tip topp állapotban van.

E46 nekem annyira nem is tetszik és csak a széthajtott darabok vannak alacsony áron. Megnézem a hondát elsőnek bár ezen is van mit javítani hogy megfelelő legyen számomra így 2-3 száz ezer még rá megy szerintem a vételárra.

2016. jún. 22. 20:05
 8/29 anonim ***** válasza:
Igen ez az e36 ilyen áron ilyeneknek van kitalálva mint te ...balekoknak:D ér kb vagy 8-9százezret:D ez már 46 cabrio ár:D ráadásul sedanXD szép sok extra kamu m pakett...meg kamu m6 felni:D
2016. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A 95-ös BMW 10000 km-el? Szerintem úgy kamu, ahogy van. Hiába a teljes, látható felújítás, a motor lehet, hogy meg se közelíti a látványt. Én a Hondát venném meg, ha nem számít az ajtók száma.
2016. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hááát, ez így nehéz kérdés. A BMW valami épített darab, ez nem vitás. Az sem kérdés, hogy nem 100, hanem 300k van benne minimum. A Civicről a rossz személyes tapasztalatom miatt nem tudok objektív véleményt formálni. Marad a Focus, amit viszont drágállok. Ráadásul abból csakis 2004 utánit vennék.
2016. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!