Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért nem tudok Suzukimon...

Mért nem tudok Suzukimon kívül más autót vezetni?

Figyelt kérdés

Családban van egy ugyan olyan autó mint az enyém, de képtelen vagyok vezetni, mindig lefulladok, rángatom vagy épp szétpörgetem a motort.

Van még egy, egy Fiesta, azzal is ugyan úgy vagyok, lefulladok vele, rángat ha váltok. Szóval egy kínszenvedés ha épp nem áll rendelkezésemre a autó, pedig a nyáron nem fog.


Állandóan gyakorlok velük amikor csak tehetem, de soha nem sikerül normálisan hiba nélkül mennem velük.

Pedig át kéne ülöm a Fiestába mert kihíztam a Suzukimat .


2016. jún. 18. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Kuplungot finoman kell kezelni, meg kell tanulni hol a fogáspontja. Nem lehet 2 különböző autót pont úgy vezetni.
2016. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan vagy és ügyetlen.
2016. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg kihíztad, akkor nehezebb a jármű kezelése...keress egy ugyanilyen suzukit, csak automatában...ég és föld a különbség...


nekem az van, tudom..

2016. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert nem tiszteled másnak a kocsiját...

Ha más autót vezetek én se figyelek a pörgetésre, stb, kicsit jobban nyomom.

Egyébként nem tudom a Fiesta mennyire jó ha kihíztad a suzukit... Szerintem semmivel.

Én az összes kis kocsit kihíztam, csak nagyobb autókba férek el rendesen, mert útban lenne a hasamnak a kórmány.

Én úgy tapasztaltam a BMW-k be nem férek el, akárhogy állítom a kórmány csak az 5, vagy 7-esben Audikban viszont több a hely belül.

Amúgy javasolnám, hogy automata kocsit vegyél, meg valami nagyobbat.

2016. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyit elfelejtettem írni, hogy nem biztos hogy te nem vezetsz jól mert vezettem új suzukit és mikor kettesbe felengedtem a kuplungot elkezdett az egész autó rángatni mikor a gázra léptem, szóval kb 3000 ig kellett pörgetnem 1 be aztán 2 be, és ott meg nekem is rántot kicsit mikor felengedtem a kuplungot. Talán nem bírt el engem az autó, vagy nem tudom, de vezettem ignist, annak valahogy finomabb volt a kuplungja, igaz kínszenvedés volt vezetnem, mert le kellett nyúlnom a váltóhoz, én meg fent ültem a plafonon mert nem lehetett az ülést lejjebb tenni..

Autója válogatja milyen a kuplung, illetve az is lehet hogy ezek a kis kocsik nem bírják el egy 'termetesebb' ember súlyát alacsony fordulaton. 900 kg kasztni azért megérezheti.

Ismerősömnek még egy 530d is kidobta gyakran a check engine lámpát, pedig ő 150 kg, és ő nyomja is neki a gázt, nem hagyja ellustulni az autót.

Nekem 3000-res benzines autóm bőven elbír engem még ha 50-el megyek 5. fokozatba is, nem kell vissza váltani.

2016. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Automata fóbiám van, ha elromlik a gyatyust ráfizetem.


Pont az a baj, hogy nagyon tisztelem a többi autóinkat és tudom, hogy ha baj van akkor az a én saram. Apumnak jó a Suzuki pedig picit nagyobb nálam, gond nélkül vezeti az összeset.


Szerintem marad a BKV... pedig imádok vezetni. Csak nem tudok, de ez egy másik téma. Köszönöm a válaszokat. Fel lettetek pontozva.

2016. jún. 18. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:

jaj neee...méghogy nem bírja el az autó?..jéééézusom..kispolákban is ül százkilós ember, aztán megy mint a szél..

azért nem kellene ennyire eltorzítani a méreteket...az ülések állíthatóak, esetleg a kormány is..

nekem a nagy hasam miatt van kétajtós szwiftem, állítható az ülés, akár süllyeszthető is, és a kormány is emelhető..


beférek, és totál kényelmes..megy mint a hasmenés..

2016. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is Suzukim van régi swift, 1 éve van jogsim, átültem a családban lévő Golf IV TDI be és azt is pár méter után simán elvezetem gond nélkül, egy ismerősömnek Ladája van abba is beleültem és első elindulás és megállás után már azzal is simán tudtam menni. Szerintem ha már egy autót tudsz vezetni akkor nem nehéz bármi más autót vezetni, érezni kell az autót és odafigyelni rá és szeretni az autóvezetést és mosolyogva hozzá állni ennyi. Persze van akinek ez gyerekjáték valakinek meg nem, de akkor meg gyakorolni kell és kész.
2016. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!