Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a BMW E36...

Mi a véleményetek a BMW E36 Compact-ról?

Figyelt kérdés

Diesel és benzines vélemény egyaránt érdekel.

Köszönöm!


2010. ápr. 12. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dieseleseket szidják, én erről nem tudok nyilatkozni, nekem benzines van.


Tapasztalatok:

Az 1.6-os elvan 7-7,5 literrel vegyesben és ez szerintem elég jó, ha azt nézzük hogy az 1,0 Suzuki megzabál ennyit városon kívül.


Megbízhatóság:

nekem soha nem volt bajom vele. mindig elvisz mindenhová, kényelmes ülésekben terpeszkedek, a leg hidegebben is azonnal indul és 2 perc múlva meleg van.


Én imádom és nem adom el soha

2010. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy jobban tennéd ha rendes szedánt vagy coupét vennél mert nagyon kicsi a hely a compactban hátul
2010. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Végül is tetszik a coupe és a szedán változat is,de valahogy ez a Compact fogott meg a legjobban:-)

A Diesel-t mért szidják?Az adagoló adja meg magát vagy gyenge ehez a kasznihoz a 90-lovas Dizel?

2010. ápr. 12. 23:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen túl gyenge sajnos
2010. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

19:50

Hát persze neked volt már suzukid is...

2010. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor ellenérv!Metálzöld, 1.8 iS leültetve, nagy Borbet, nagy hifi...Kit érdekel a hátsó ülés?Dugni nem ott kell!
2010. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jól nézhet ki:-)

Hátsó ülés egyenlőre engem sem nagyon érdekel.

Menyit fogyaszt az 1.8-as benzines?Ha jól tudom 140paci?

2010. ápr. 15. 09:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát tíz alatt.Persze lábfüggő!Viszont nagyon brutális az a kevésnek tűnő lóerő is, mert a hátsókerekes verzió miatt, remekül autózható és stabil vas.Mindig megbámúlták, bárhova mentünk vele és nem volt baja, de meg is jegyzem,ez 1998-ban volt...Nekem is BMW-m van, már a harmadik, igaz 5-ös, de sosem vennék mást:)De ha ahhoz hasonlítod, hogy E-36 ban a 20i 24 szelepes 150 ló volt, akkor ez remek teljesítmény és ráadásul, két hengerrel kevesebb és az egyik legjobb motorja Bajoroknak!Nekem nem volt ilyenem, hanem barátomnak és sokat csavarogtunk együtt.Akkor szerettem bele a Bímerekbe és máig tart.
2010. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megosztottad a véleményed!

Nekem is tetszik a forma és a belső tér is bejön:-)

A motorválasztáson még gondolkodom,de nagyon valószinü hogy benzines lessz belőle a diesel-ektől ovakodjak sokan mondták.

Az 5-ös BMW-k is szépek,bár nekem túl nagynak tűnnek gondolom óriási hely van belűl.

Egyenlőre legyen meg a kis Compact:-)

Köszönöm a véleményeket mindenkinek!

2010. ápr. 16. 09:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt E-34 525tds előtte ugyan ez 520i, most meg 520d, de nekem nem volt bajom a dízellel.De ha nem sokat mész, lehet a benzinessel is jól jársz, de azért a 316i,318i,nem versenyzésre való:)Azért írtam a ti jelzésű egynyolcast, mert azzal már tempózhatsz bátran!A tds meg tényleg pici gyorsulás,pici fogyasztás,pici élmény:)23ti meg luxus adós, hála a jelenlegi vezetőknek:(Üdv!
2010. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!