Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 99-es Bmw 316i compact fenntar...

99-es Bmw 316i compact fenntartása? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fogyasztása érdekelne , alkatrészei milyen árkategóriában vannak? Komoly válaszokat hozzáértőktől, autószerelőktől.

Köszönöm


2011. febr. 22. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy hiba ilyet kérdezni. Nem akarlak megsérteni, de ha BMW-t akarsz venni, legyen pénzed fenntartani, elvinni SZAKSZERVÍZBE, és fizetni a járulékos költségeit (biztosítás, adó, stb).
2011. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekünk picit fiatalabb bmw van, most műszakiztattuk, 150et vertünk a kis mocsokra, pedig semmi különös javíttatás nem volt... fogyasztás olyan 8 liter körül lehet de benyás bmw-nél tapasztalataim szerint lehet ez 15 liter is:D
2011. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szakszervíz? hol élsz te ? :S

neked nem BMW kell ha nem alkatrészek keresésével töltenéd a napod!

LEXUS

2011. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen embernek nem kell BMW aki már azt kérdezi mennyit fogyaszt. Van ismerős aki vette egy kombi 525öt dieselt. November óta áll a kertjében mert nem tudja miből megcsináltatni. Elötte persze hogy így bmw úgy bmw. Lenézett minden más kocsit a családban még a Seatot is ami ugyancsak volt szervízelve viszont a tulaja meg tudta csináltatni. Persze a bmw azóta is ott áll mert nincs rá pénz. Nem elég azt csak tankolni.
2011. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy hurrogás lesz. Olyanra lettem volna kíváncsi aki értelmeseket is mond, nemcsak nagybetűs szavakat. Amúgy még szüleimmel élek 120 ezer áll havonta rendelkezésemre.
2011. febr. 23. 07:16
 6/9 A kérdező kommentje:
persze abban igazatok van hogy nem kisember autója a szervizelés szempontjából sem. éppen azért tettem fel ezeket a kérdéseket.
2011. febr. 23. 07:25
 7/9 anonim ***** válasza:
120ezer? sztem 300 alatt nem áll meg
2011. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Havi 120 ezer fizetésből tudsz autót fenntartani. Én 83ból fenn tartok egy Seatot.
2011. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jah

és akkor hogy mentek be ismerősömhöz csapágyboltba

bmw 3-ashoz keresnek hátsó kerékcsapágyat, mert már 2× hullott szét a futómű, ez lenne a 3!

egyedi szarok vannak benn, 80ezer km-enként szétesik!

és drága a javítás

vegyél japánt (csak ne nissant)

2011. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!