Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy ment nektek a gyakorlati...

Hogy ment nektek a gyakorlati vezetes?

Figyelt kérdés

Milyen hibakat kovettetek el a 10. Oran, 20-on stb :)

(B kategória)



2016. jún. 14. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

nem túl jól :)

nem emlékszem, hogy pontosan milyen hibákat követtem el

Nem figyeltem eléggé. Ez úgy derült ki, hogy ha pl. valami gázos helyzet volt, pl. szakadt az eső, hó volt, stb., akkor kitűnően ment, mert extra nagyon figyeltem. Máskor meg annyira nem tettem oda magam.

Meg az elején sokat izgultam is. Nem tudom, miért. Sajnos az is sokat kivett belőlem.

2016. jún. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sehogy. Áldom az eszem, hogy három bukás után oktatót váltottam! Lehet hamarabb kellett volna.

LEGDURVÁBB ESETEM: az oktatómnak ismételten rossz napja volt, ordibált velem, mint általában, ahelyett, hogy segített volna. Remegtem az autóban, s a sírógörcs kerülgetett. Lefulladtam, a busz meg megtolta egy kicsit a kocsit. Nagy önfegyelem kellett, hogy ne szálljak ki, s hagyjam ott az öreget.

Egyébként nekem az irányjelzővel volt bajom egyszer a vizsgán, máskor meg egy hülyeséget csináltam.

Negyedjére egy hibaponttal meglett.

2016. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!