Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche 924 vélemények?

Porsche 924 vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen autót, arra lennék kívácsi, hogy mik azok a dolgok amire konkretan ennél a típusnál és úgy általában ilyen korú autóknál figyelni érdemes. Előre is köszönöm a váálaszokat.

#veterán #Porsche #porsche924
2016. jún. 13. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nehezen hiszem hogy ha beírod a gugliba ne adja ki azokat, amiket nekem. És elég sok mindent kidobott.

A másik legalább 10 fajta van ebből, úgy 15 évnyi szórással. Mégis melyik típusra gondoltál.

Gugli a barátod, segíteni fog benne.

2016. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt 924-esem. Igaz én 17 éves korában vettem 1996-ban és csak azért nincs meg, mert egy sajnálatos autóbalesetben megsemmisült. Ami jó benne, hogy 120lóereje és kétliteres motorja ma is elegendő a forgalomban, aránylag jól mozgatja azt a kis kasztnit. A feeling hatalmas, gokartozol, lenn ülsz a földön, már akkor is elég igényes kivitelű autókat gyártott a márka. Ami nem annyira pozitiv, hogy mára sok a kókányolt példány, a k-jetronic ami van benne az eléggé instabil, de ha jól belövik akkor élhető. Javaslom elolvasni a totalcar népítéletet, ott sok tulaj írogat. A Frontengined Porsche CLUB (facen fenn van) is sokat tud segíteni, a vezéralakja maga is szerel Porsche autókat. Ha jól választasz és jól tartod, akkor értékálló befektetés lesz. Szívesen segitek magam is, mert tapasztalt Porschés vagyok. (Volt még masik orr motoros is far és középmotoros is)
2016. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!