Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet házilag lóerőt növelni...

Lehet házilag lóerőt növelni egy számítógép program segítségével?

Figyelt kérdés

Van egy Opel Zafiránk 1.9 CDTI 100LE motorral, mely tudtommal egy program segítségével akár 150 LE-re is lehet.

Melyik ez a program, és milyen kábel kell hozzá hogy ez sikerüljön, vagy egyáltalán meg lehet e csinálni otthon probléma nélkül?

(legfőképp csak Opelon lenne alkalmazva,szinte csak az van a családban.)


2016. jún. 8. 18:12
1 2 3
 11/22 Beviz Elek ***** válasza:

Ne hallgass rájuk, szerintem ilyen műhelyük van és csak le akarnak húzni.

Veszel egy obd2 kábelt az ebayről (4000ft?) és letöltöd a zafiratools_v2.5.exe programot. Megnyitod és ott egyszerűen beállítod hogy mit szeretnél.

Első-hátsókerék meghajtás

Lóerő

Nyomaték

Paraszt/manuális/autómata klíma

Kèzi/automata váltó

Hasmagasság

Üzemanyag fogyasztás


Sokkal olcsóbb éa jobb megoldás

2016. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
és ha melléteszed a cheatenginet, és nem bugol be, akár ferrarit is csinálhatsz belőle :)
2016. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Na persze ha igy menne akkor mindenki ezel szorakozna, aztán müszakira ideiglenesen gyárira tenné...
2016. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Beviz Elek

Ez a program működik más Opelekkel is?

2016. jún. 9. 07:26
 15/22 A kérdező kommentje:
+ tudnál küldeni egy linket ahonnan ezt letudom tölteni, mert nem találom sehol! Köszönöm válaszod!
2016. jún. 9. 07:29
 16/22 anonim ***** válasza:

Basszus nem ismered a szarkazmust??!


Nincs semmi ilyen program, csak a naivitásodon röhögünk..

2016. jún. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Direkt olyan dolgokat sorolt fel nagyrész amihez fizikai àtalakítások kellenének hátha leesik... de nem...


Ne csodàlkozz hogy az 1. Úgy válaszolt ahogy... ilyen kérdésekre..

2016. jún. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Beviz Elek ***** válasza:

Ez speciálisan Zafirához való, nehezen de beszerezhető máshoz is.


A Vauxhall (angol Opel) gyárban dolgoztam Lutonban, ott másoltam le a programot. Felraktam pár helyre a neten, de ezek szerint tudomást szereztek róla a cégnél és leszedették. Ezt eredetileg csak a gyár használhatná, sajnos nem veszik figyelembe az autósok érdekeit (az egész GM).


A VW-nél egy pl sokkal jobb, ahhoz csak egy VAG-os kábel és a vagscan program kell, ez már rengeteg helyen megtalálható.


Van ilyenem is, faterom kombi Passatját pl felhúztam 350le-re, átállítottam benzinesre (pontosabban csak ha autós találkozókra megyünk). Driftnél hátsó kerekes, a mindennapokban összekerekes. Van egy vidéki tanyánk ahova esőzésnél nem lehet bemenni a nagy sár miatt, ilyenkor előkapom a laptopot, a hasmagasságon picit növelek (sokat nem lehet sajnos), összkerék, diffizár és simán bemegy.

2016. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Tomcatters ***** válasza:
Elek ..... rontod az üzletemet.... jövő hónapba mit adok a kutyának meg a macskáknak , néha bejön Rozinéni is a macskáival.... bajban leszek... kell a meló sajnos :/
2016. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Tomcatters ***** válasza:
Na mostmár mindegy .. esetleg nekem elfekvőbe van egy 32 pines scart Hondata II Cabelem annyi a baja ,ha összekötöd a laptoppal az ecut kicsit serceg,de használható . Viszont lehet opellal nem fog kommunikálni :)
2016. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!