Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Volvo XC60 van olyan jó,...

Egy Volvo XC60 van olyan jó, mint egy legújabb Audi A6?

Figyelt kérdés
Bér autókról van szó.. átváltanátok az audit minusz 20-30 000Ft-os spórolás érdekében az XC60-ra?
2016. jún. 8. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán van, Volvo is felső kategóriás autó, csak ugye az mégse annyira " menő ".
2016. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy kinek milyen igényei vannak. Szerintem simán van olyan jó egy Volvo, mint egy Audi. Sok hasonló tulajdonságuk is van, mint hogy biztonságosak, kényelmes és tágas utastérrel rendelkeznek, minőségi anyagból készültek, gazdag felszereltség stb. Motorikusan az Audi dinamikusabb, jobban gyorsul, nagyobb a végsebessége. Kinézetre is sokkal sportosabb, mutatósabb is számomra. A Volvo is szép, elegáns városi terepjáró. Azonos ccm3 dízelmotorok fogyasztása közel megegyezik. Ha engem kérdeznél én lehet nem váltanám át, bár ez függ attól hogy mekkora a kereseted. Ha viszont szükséges lenne megspórolnom 20-30k-t, akkor valószínűleg egy hasonló autót választanék mint az XC60.
2016. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Audi A6 azért jobb minden tekintetben. Viszont ha valakinek a magasabb építés, könnyebb beszállás az előny, akkor annak az XC60 az ideálisabb.
2016. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztonság szempontjából jobb.

Diseleseket kerüld, csak benzinest.

2016. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!