Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320d vasarlast tervezek,...

BMW 320d vasarlast tervezek, tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés
[link] ilyesmit neztem ki hasonlo km-rel, tudom, hogy volt sok hasonlo kerdes, de nem nagyon fejtik a velemenyuket, szoval, megeri-e venni ilyen autot? Torodo fajta tipus vagyok, 2 baratomnak van bmw-je es azt mondjak , hogy szinte semmivel se kerul tobbe hozza egy kopo alkatresz, valamint melyik a megbizhatobb a 136 lovas vagy a 150? Koszonom!

2016. jún. 5. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 320D-t venni, de nem ennyiért. Olcsó húsnak híg a leve. A km meg a 3-szorosa lehet annak, ami oda van írva.
2016. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is E46 vásárlását tervezem. A 20d-ből én a 150 lovas common-railt venném. Ha kiheréled belőle a pillangószelepeket/terelőlapkákat, (angolul swirl flaps) illetve rendszeresen cseréled az olajat és a kartergázszűrőt, akkor örök élet.

Bontottan viszonylag olcsó hozzá minden.


(Én sorhat, benzint szeretnék, de alig van belőle választék.)

2016. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mit ertessz azon, hogy kiherelem?
2016. jún. 5. 12:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Kiszeded őket, és rendelsz ebay-ról méretpontos vakdugót helyettük.


Az a baj, hogy elszokott törni a tengelyük, akkor beszívja a motor, végig veri a hf-et és a dugó tetejét ( rosszabb esetben még a hengerfalat is megsérti). Ezután a motor kiköpi a darabjait, egyenesen a turbóba, aminek a lapátjait szépen elgörbíti.


Tulajdonképp csak környezetvédelmi okok miatt van benne a szívósorban. Alacsony fordulaton megperdíti a levegőt, amitől valamivel tökéletesebb lesz az égés.

Kis utánajárással rengeteg dolgot találsz róla.


[link]


[link]


[link]

2016. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod, mindig mondjak, hogy szivas bmw-t venni..ki kel fogni :)
2016. jún. 5. 14:08
 6/13 BiTOPro97 ***** válasza:
#1 +1
2016. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szivás, csak nem szabad a kínálat elgaljával foglalkozni.
2016. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Vedd meg jo fapados gép biztos ennyi km van benneXD szerintem kb mélytorok ez a kocsi a végén arcraélvezéssel:D de hát kitudja lehet szerencséd lesz:D elvileg amugy ez az adagolos megbizhatobb valamivelmeg ha jo nem is megy olyan rosszul...jo nyomatékos :) báár én inkább sorhatbenzinre szavazok mivel azis van:)
2016. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Szóval 15 éves DÍZEL (!) 185ezer km-el. Én meg zöldre festett hintaló vagyok.

Egyébként nézd meg ezt a cikket:

[link]

2016. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 BiTOPro97 ***** válasza:

Miquel nevű felhasználó ezek tényleg ott vannak.

Előző autómnál Mondeot mentünk vadászni műszakilag hozzáértővel, ami Németországba hülyeség volt, mert az ott a törökök Mercije.

De vettem - , már előre telefonban is lefixált ismerőshöz - munkába egy szép fehér 7-es BMW-t, sokszor annyiért. De így jó volt esküvőkre, meg limuzinnak én meg sofőrnek. - jól is kerestem vele, a cégtulajnak adtam végül el az autót. Három milliós autót német tudással, már kint kell vadászni, mert azon is lehúznak itthon.

2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!