Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51-es blokkban mi...

Hmarci97 kérdése:

Simson s51-es blokkban mi okozhatja a váltó problémát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Rossz a váltó. Nem ugrik be a sebességbe. A kar megy. Aztan odabent is megy minden tovább. Azt a kis rudat is kilöki, ami a golyókat kitolja, s így ügye bevenné a sebességet. Ámde a jobb oldaldakni alatt, azaz az olajos része, ahol az egész szerkezet van, ott az hullámos dolog, ami elforog, es egy kis kar ér hozzá, na ott az mégsem marad meg abban a sebességben. Így végül váltanék, megmozdul, bemegy valamilyen szinten, aztan meg vissza ugrik. Tekergettem en minden fele azt amit állítani lehet. A gyárira vissza állítottam, aztan onnan kezdve minden lehetséges miliméternél megpróbáltam h jo e már. Sajna nem. Hozzászólásban majd küldök képet is!

2016. jún. 3. 10:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na várj csak...mi az a léptető henger?

Mert akkor lehet, hogy másra gondolunk. Mert amire en gondolok, arról szó sem esik, hogy mekkora hézag kéne... Úgyhogy magyarázatot kérek, kérlek!

2016. jún. 5. 10:22
 12/13 anonim válasza:
Léptető henger = váltódob, így keresd!
2023. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Közel 7 éve után valszeg már megoldotta....
2023. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!