Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kés kell ahhoz, hogy...

Milyen kés kell ahhoz, hogy ki lehessen szúrni egy autó kerekét? Egyáltalán milyen vastag egy autógumi?

Figyelt kérdés
A gumit kb. 2 hete rakattuk fel. Egy "vicces kedvű" lakótárs (bérházban lakunk) lehetett, mert múltkor összevitatkoztunk a parkolással kapcsolatban. Legalább is gondolom, hogy ő volt.
2010. ápr. 11. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy sima zsebkéssel ki lehet vágni,szúrni a gumi oldalfalát, ott a legvékonyabb a gumi.

A futófelületen a legvastagabb a gumiréteg.

2010. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen esetem.Unatkozó hülyegyerekek szúrkálódtak ők nem kést hanem "árt" használtak.Jó pár szomszédom gumija bánta,megcsíptem őket.....Az ítéletem 1.5 év 2évre függesztve és 250ezer pénzbírság. Az öt garnitúra gumi amit agyon vágtak fél mila,de hát ez felejtő.Papíron épp még kiskorúak voltak.Óvatos legyél :))
2010. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Férjem vette észre, hogy mi történt a kerekekkel, ő mondta, hogy volt a vágások között olyan nyiszálós, és egész egyenes, kicsi is. Azért mérgesít a dolog, mert ugyan nem állunk v.mi fényesen anyagilag, de az autógumi az, amin sosem spórolunk, mert nekünk első a biztonság. Szóval, nem voltak olcsók.
2010. ápr. 11. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a szúrt "sebet" meg lehet javíttatni. Nézessétek meg egy gumissal, hátha.
2010. ápr. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!