Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta ST. Vélemények?

Ford Fiesta ST. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Őőő.. ha csaj vagy, vidd nyugodtan. Celicával ugyanígy. Calibra meg a sufnitunerek kedvence.


Ha sportautót akarsz, nézz mondjuk Subarut (régebbit), vagy Mitsubishi Eclipse-et. Én sima Fiestát vezettem (volna) egyszer, de kb 5 perc után feladtam. 195 centi vagyok, alig fértem el benne.


Másik alternatívának egy nagyobb Focust javasolnék. 1.9 TDCi mondjuk. Nem megy annyira, de kényelmesebb (ilyen szinten meg szerintem az a pár másodperc a gyorsulásban nem sokat számít).

2010. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis inkább a focus-t javasolnám, abból is van ST, de ha kicsit keményebbre vágysz ott az RS is.. vagy ha a kis kocsik jönnek be akkor az újabb opel corsa opc de mindenféleképpen benzinest vegyél ha szereted az élményautózást
2010. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jó a fiesta is, kis méretei miatt jobban lehet érezni és a lóerő-súly arány is kedvező. nagyképű gyökér 520 bmwseknek oda lehet verni egy jó kis fiesta stvel :D
2010. máj. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!