Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény erről a Roverről?

Vélemény erről a Roverről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 10. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk 620-as roverünk volt, szerettük mert belül baromi kényelmes volt, olyan ülést nem találtunk egyik kocsiba se, a kocsi tetszett, de most egy Cs mercink van 97-s és hát összehasonlíthatatlan, egyedül csak az ülés hiányzik belőle :)

Sok motorikus hibája nem volt, de füstölt egy idő után, pedig mindent kicseréltettünk benne, egy kis kocc után meg alkatrész csere, és ugyebár megszünt vagy 3 éve a rover gyár és alkatrész alig volt hozzá. (Gyári)

Szóval mi nem sírjuk vissza egyátalán csak a kényelmét...

2010. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez így van ahogy az előttem lévő válaszolt. A roverhez nincs sok alkatrsz, csak angliában mert ott gyártották. Próbálj olyan autót venni amihez van sok alkatrész. Pl opel astra G. Szép állapotú gondos gazdától van, de én nem vennék olyan autót amihez nehéz az alkatrész szerzés :S
2010. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyet akartam venni de letettem róla, mert egy ismerősünknek volt aztán ő is nagyon nehezen szerzett alkatrészeket hozzá.
2010. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hozzá alkatrész, de nagyon drága... szóval nem éri meg a rizikót... Lehet hogy nagyon jó és semmi bajod nem lesz vele pár évig, de az ellenkezője is megtörténhet, akkor meg nagyon sokat fogsz rá költeni :S
2010. ápr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennél 200 ropival olcsóbban kapsz Jaguar S-type-ot.


Mindkettővel cumi van, ha behal. Haveroméknak 420-as rovere volt. 800-ért vették, költöttek rá egy misit, mert sz*r volt, és 750ért tudták eladni.


A G-s Astrát én is támogatom, bár az egy kategóriával lejjebb van. Ha ezen a szinten akarsz autót, én Vectrát néznék. Van/volt belőle bőven az országban, bontott alkatrészt is lehet hozzá találni

2010. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem éri venni rovert nekem 216 si-m van és rengeteg pénzt költöttem rá. Most pl hengerfej felújítás, vezérmű ilyenek. Mindig kell rá költeni, csak egyedül hogy jól megy, jól néz ki és kényelmes. Mondjuk én tudok egy olcsó rover bontót vecsésen, szerencsére.
2010. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!