Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autovasarlas elott allok, a...

Hellocsao kérdése:

Autovasarlas elott allok, a VW golf IV es az audi a3 kozott gondolkodom. Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban elek itt szeretnem megvenni az autot es tudni szeretnem melyik a megbizhatobb, nem szeretnek lerobbani feluton Berlin es Budapest kozott :) koszonom elore is a valaszokat

2016. máj. 22. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A két autó műszakilag megegyezik, csak a karosszéria más. Azt vedd amelyik jobban tetszik, és jobb állapotút találsz
2016. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Belsöleg majdnem ugyanaz, külsöleg is hasonlitanak. Szerintem, azt vedd meg, amelyik jobb allapotban van, amelyikkel ugy latod, többet törödtek.


Azert a golfosognak megvan a maguk sztereotipiaja... föleg, ha fiatal vagy, altalaban proli parasztnak neznek, aki sportautoban kepzeli magat. Sorry itt a golf-fanoktol, de azert joparan közületek kifejezetten büszkek erre es tesznek ezert a megitelesert. Ugyanakkor hatalmas buli a GTI talalkozo Ausztriaban, ahol csak golffal illik megjelenni.

2016. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor ha jo allapotut talalok akkor mindkettovel nyugodtan elindulhatok haza? :)
2016. máj. 22. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy büszke vagyok rá, és úgy kezelem, mint valami 10 milliós autót, mert szeretem. Arra meg teszek, hogy más mit gondol róla. :)


Az A3-ban nagyon kicsi a hely hátul, én azért álltam el a vásárlástól részben. a Golf 4-gyel nem tudom mi a helyzet.

Az A3-ban még típushiba, hogy a km óra kijelzője tönkremegy. Arra figyelj, és le kell alkudni az árából. Minimum 20 ezer a javítása.

2016. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Golf max annyival elönyösebb hogy pár dolog olcsóbb hozzá, Audi meg kényelmesebb.
2016. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
#5 nem olcsóbb semmivel a golf, ugyan olyan cikkszámon megyen szinte minden alkatrész hozzá. Hogy az a3 kényelmesebb ez felszereltség függő. Egy highline golf is nagyon kényelmes és ugyan azok az ülések vannak az a3ban is.
2016. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!