Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt robogót vegyek?

Milyen használt robogót vegyek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami olyat mondjatok ami elég megbízható, de nem túl öreg. Nincs sok pénzem rá. Előre is köszönöm!
2010. ápr. 10. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kymco Agility 50 4t
2010. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Yamaha Aerox a legmegbízhatóbb...

Monsjuk nekem nem volt, de ismerősömnek igen!

Én tapasztalatot Gilera Runner 180 SP -ről tudok mondani!

Nem drága(papír nélkül), elég jól össze vannak rakva,és úgy mennek mint állat!

Csak kicsit sokat fogyaszt... :(

2010. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello

Szerintem Yamaha Jog-ot vegyél! Megbízható,nem fogyaszt sokat,jól gyorsul,75Km/h -ig elmegy te van hogy többet is lehet kihozni belőle,és 11-év körülit kapsz 50-70e. Ft körül. (én is ilyet veszek...épp holnap megyek az eladóhoz.)

2010. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a Yamaha jogra szavazok. Sík úton a 60at tartja

(a gyári), kb 3L a fogyasztása,és a legmegbízhatóbb robogónak tartják,alkatrészből minden kapható hozzá olcsón, és a tuningolhatósága is az egekig növelhető.

Egy (csúnya) hátránya van : Kicsike kerekei ha kátyúval találkoznak,akkor meglehet,hogy pár másodpercig "repülni is megtanulsz vele" :D azaz taknyolni az aszfalton.

A Yamaha neos már nagyobb testű és kerekű,de drágább is.

2010. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja a yamaha jog tényleg kicsi inkább vegyél neos -t az . Én se vettem jogot mégse mert túl kicsi :(

16:23-as voltam!

2010. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!