Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Örök kérdés! Új vagy használt...

Örök kérdés! Új vagy használt robogót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, újat, ha vannak "korlátok", akkor használtat, de abból is inkább fiatalabb példányt. (1-3 évest).
2011. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az 1 3 évesek szerinted megbizhatoak ? és az hol érdemes venni , kereskedönél , vagy magán embernél ?
2011. febr. 12. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
A húgom egy egy éveset vett, tavaly, nagyon elégedett vele. :) Hasznaltauto.hu -n nézte ki, és magánszemély árulta. Magánszemélytől sztem sokkal jobb!
2011. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mennyit szánnál rá, akkor ajánlok márkát és típust!?
2011. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új robogót hülyeség sztem. Komolyabbak 600körül vannak, kínaiak 2-300. Annyiért meg kapsz egy fullos tip top állapotut használtban. MEnnyit szánsz rá?
2011. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kínait ne...tapasztalat.

Inkább egy használt Yamaha, Gilera, Aprilia, Piaggio, Derbi stb. olyan évjáratba amire futja. Én inkább a használtat javaslom, mert ha újat veszel, az már fél év múlva 100 ezrekkel kevesebbet fog érni mint újkorában.

2011. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!