Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trafipax az út szélén bemérhet...

Trafipax az út szélén bemérhetett? 45fokban elhelyezve mérési hiba történhet e vele?

Figyelt kérdés

Igazából a véleményetek érdekel attól félek hogy mérési hiba lehet. Ma mentem haza a Tihanyi Árpád úton és látom az út szélén a füves placcon a hófehér Seatot mellette meg a rendőrt aki a szembe jövők felé nézett a trafijával, asszem 55el mentem mindegy benne voltam a határban aztán lasítottam 30ra mert az előttem lévő is.

Amikor beértem a trafi látó szögébe akkor is 30volt a sebességem csak olyan 45fokban attól tartok hogy nem az én járművem sebességét mérhette hanem a szembe jövőkét és összeadta a 2öt nem szeretnék fizetni amikor maximum lassú hajtásért büntethetne meg.

Szeretném olyan emberek véleményét megkérdezni aki tudja hogy akkor most mi van? ha mondjuk tényleg rosszul mérte és én kapok csekket akkor mehetek bíróságra hogy ez nem így volt meg stb? hátra fele nem mér az a gép? vagyis a rendőr elött van ott egy nagy kijelző és a másik oldalon meg a lézer, meg még egy kérdés ilyenkor nem szoktak 2 trafit alkalmazni az egyikkel a rendőr a másik meg a seatban? azért kérdem mert az forgalommal szemben állt.



2016. máj. 20. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Sok évnyi bíróságra járás, helyszíni rekonsteukció lehet belőle.
2016. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem mentél gyorsan,nincs para
2016. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Ha 50-es a tábla, akkor eleve 65-től jönne csekk. Ha 40-es, akkor határeset. Ha 30, akkor bukta. Azt mondjuk nem értem, hogy az idiótája miért lassít 30-ra, ha meglát egy rendőrt. Aki ennyire fosik, az küldje be postán a jogsiját és járjon gyalog.
2016. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez már kicsit konspirációs szint. :D
2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na szóval. Nem ad össze semmilyen sebességet a traffi, főleg nem két különböző irányba közlekedőét. Képes ugyanis megkülönböztetni, hogy a gépjármű a műszertől távolodik, vagy ahhoz közeledik. (Ha láttál már képeket, + és - előjellel rögzíti) Nagyon rágörcsölsz, parázni ráérnél akkor, ha esetleg csekket kapnál egy szép kis levélkével. De ennyire banális hibát nem követnek el, és az utolsó válaszodra nem, egy kamerát használnak.
2016. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Még nem jött csekk hála isten ,valahol olvastam egyébként hogy valamiért az 50el haladó suzukis nőt 130al mérte be lakott területen meg keringenek ilyen pletykák lehet hogy nem 50el ment és 130at mért hanem más de valami ilyesmire emlékezem azért is aggódtam mert elég közel voltam az előttem lévőhöz nem számítottam hogy nagy fékez. meg ugye nem szemből mért vagy úgy párhuzamosan az úttal hanem majdnem 90fokba ilyen 45-60fokban és azért is elgondolkodtam ha a lézernyaláb egy része máshonnan verődik vissza ,nem vagyok fizikus ,de azért érdekes.
2016. máj. 23. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!