Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb. egy doboz,5...

Mennyibe kerül kb. egy doboz,500 ml-es festék spray?

Figyelt kérdés

Egy autón szeretném lefújni a 4 felni külső oldalát feketére. A kérdésem hogy kb egy 500 ml-es spray elég-e hozzá? És hogy ez körülbelül mennyibe kerül? Jahm, és ha valaki esetleg Érden tud festékboltot, akkor annak örülnék:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 9. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány soron akarod lefújni...

am nálunk olyan 600-700 ft / doboz...

de számtalan féle van:

-hőálló

-selyemfényű

-matt

stb

2010. ápr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 4db 13"-os felnire 2 doboz 400ml-es elég volt! és 2 rétegben bőven elég lesz!
2010. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van direkt felnifesték.

az van talán 1000 is


Amúgy az nem úgy van ám ahogy te azt elképzeled!

Lefújod aztán utána megrepedezik és le fog mállani az egész..

A festést elő kell készíteni. Csiszolni, alapozni, és utána több rétegben festeni.


ha eddig is fekete volt a kereket akkor nem kell alapoznod, de bele kell csiszolnod speciális (vizes) csiszolópapírral.

2010. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok!


Én a felnijeimet úgy csináltam ,hogy fogtam a fúróba való drótkorongot és elkezdtem fúróval csiszolni,kiszedtem belőle minden festéket,rozsdát ha volt utána széles ecsettel leporoltam aztán körbetakartam a gumit hogy ne legyen festékes, fogtam a 700 ft-os tescos ezüst hőálló sprayt és ráfújtam 1 réteget ,ezt hőlégfúvót rászárítottam,vagy ha nincs várd meg míg megszárad 10perc kb utána felfújtam a második réteget megvártam míg megszárad és mikor már tapintásszáraz volt felcsavaroztam a helyére... már 3 hónapja szép a festés ;) mint egy új felni ! Ugyhogy merem ajánlani a tescosat! Rally ezüsz hőálló festék :) (olcsó)

2010. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!