Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lyukas a kipufogódob valahol....

Lyukas a kipufogódob valahol. Hogyan lehetne lokalizálni?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam járó motornál de nem jöttem rá. Leöntöttem vízzel és befogtam a végét de nem látni.


Viszont NAGYON HALLANI hogy sziszeg a lyuknál.



2016. máj. 5. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben a kedvenc kipufogósomhoz szoktam elmenni. Legutóbb is hasonló problémám volt, és ki kellett cserélnie egy bilincset. Kemény 2500 Ft-om bánta, ennyiért én nem fekszek alá az autónak...
2016. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
feküdni én se de van akna
2016. máj. 5. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akna sem jo hosszu távon, a kipufogogázok nem épp egészségesek az aknában, bár arra jo hogy gyors meglesd a hibe helyét.
2016. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nincki ***** válasza:
48%
Én nem vízzel, hanem szivárgáskeresővel fújnám végig, az habos, jobban látszik, ha valahol szivárog. Bár még nem használtam kipufogón, tuti büdös lesz, ha elkezd leégni róla, de szerintem hatásosabb mintha vízzel locsolod, csak mosd le mielőtt nagyon felmelegszik a rendszer.
2016. máj. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!