Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri megvenni?

Szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

és csakis hobbi célra használnám földúton


2010. ápr. 8. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Éppen hobby célra megfelel, de csak akkor vedd meg ha be is indul és azért a fő tartozékai meglegyenek! (kerekek,kormány stb)
2010. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
földúton szétesik
2010. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát elég ütött-kopott....,aztán útközben nehogy az egyik kerék meggondolja magát és másik úton folytatja tovább az utját:))
2010. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jaj 71%-os akkorát nevettem, szóval ahány kerék az mind a szélrózsa minden irányába megy, a trbi meg ott marad az úton. Kedves kérdező a képet nézve, ha szeretnéd, én elmennék megnézni egy autószerelővel és átnézetném vele a kocsit. Érdemes e megvenni, milyen hibát lát rajta.
2010. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30 000 Ft-os trabant, ezt megnézetni szerelővel? Olyat lehet csinálni hogy beszélni egy szerelővel, hogy mit kell rajta alaposan átnézni, ez egyáltalán nem hülyeség..
2010. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de nagyon undorító a belseje:(
2010. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sztem enyi pénzért jobbat is lehet taláni .(nem trabantra gondolok). ez nem éri meg az árát.
2010. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja ha csak nem alkud-od le 10-15 ezer forintra akkor nem éri meg megvenni.

Ennyiből már Ladát veszel és akkor nem kell állandóan kevergetned a benzint az olajjal és sokkal erősebb jobban megy biztonságosabb és nem eszik sokkal többet.


Ha ezt akarod akkor hobbi célra tökéletes de az árából alkudni kell.Max 15 ezret ér többet nem!

2010. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

megéri ,de ennyiből lehet venni egy ladát is , az meg arra amire kell sokkal jobb :D

igaz többet is eszik... :D

2010. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 omadjoe ***** válasza:

többiek elöttem egész jol leirták az aggodalmaikat, és javaslataikat. én még fuznék hozzá...

elvinni, csak trélerrel viheted. vontatva nem ajánlom. vétel elött nézd meg a 2 küszöböt, és a hattyunyakat, h. ne legyenek elrohadva! ez a legfontosabb. vszinu, h. a 4. fokzat szabadonfutoja már hegesztve van. fékhatás nulla. ülésállapotábol itélve ez az auto nagyon-nagyon sok kilométert tett meg. párszor biztos átfordult a km számláloja. én még hobbi autonak sem venném meg. de te tudod, a te pénzed.

2010. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!