Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbüntethet a rendőr ha a...

David Guetta kérdése:

Megbüntethet a rendőr ha a motoromon ültem, gurultam vele egy kis közben mert csináltuk, és járt is? Se bukó se jogsi se biztosítás. Többi lent

Figyelt kérdés
sziasztok arrol van szó hogy ma motort szereltem és egy kis útcában ahová kocsi nem fér be. ahogy kijöttem de nagyon lassan gurultam, pont jött egy rendőr: odamentem kérdezte mit csinálok mondtam hogy nem jó a motor, kicsi az udvar ezért itt próbálom beállítani. mondta hogy ne menjek ki a főutra. nem kértek semmilyen igazolványt csak hogy kié a motor, honnan vettem, nevem, és a lakcímemet. valós adatokat adtam meg. (rendesnek tűntek, nem láttam semmit hogy felírtak volna.) majd elmentek. nem írtam semmit sem alá. így meg tudnak büntetni utólagosan? kérlek komoly válaszokat adjatok!
2016. máj. 3. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:
mihelyst megláttam őket leállítottam, és leszáltam róla. nem szaladtam meg meg semmi. ők jöttek oda hozzám.
2016. máj. 3. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen motorról van szó? Ha nincs rajta rendszám akkor nem tud már. Egyébként akkor mondta volna.
2016. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha járt a motor, akkor jogos lenne a bünti.
2016. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy 50 ccm segédmotorpár! tudom hogy járt volna a bünti, még a bukó miatt is de az érdekelne csak, hogy ha mégis büntetnének, megtudja tenni így hogy csak ennyit mondtam el?
2016. máj. 3. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Valszeg utolag már nem foglalkoznak vele. Inkább csak azért vették fel az adataitokat, hogy ha valami lett volna a környéken abban az időben, akkor rögtön kikérdeztek volna, mert simán gyanusak voltatok.
2016. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak tolhatod jogsi nélkül. Elég ha gurulsz rajta, az már vezetésnek számít.Viszont veled rendesek voltak a rendőrök, nyugi nem lesz semmi gond de legközelebb lehetne. Én anno állandóan személyt szállítottam simsonon amikor mentünk autós moziba, a rendőr rendesen szólt leszállította mögüllem a cimborám de legközelebb megint meglátott megismert és mehettem a gyámügyre mert még kiskorú voltam. Már 40 :-)
2016. máj. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!